تور سوریه به صورت زمینی و هوایی + تاریخ حرکت

تور سوریه ارزان به درخواست مسافرین عزیز آرمین تراول ایجاد شده است. کمتر کسی پیدا میشود که دوست نداشته باشد به زیارت حرم حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) برود. ما در این صفحه قصد داریم تا بهترین تور سوریه را به صورت هوایی و زمینی برای شما توضیح دهیم تا بتوانید با دستان باز بهترین تور سوریه ارزان خود را انتخاب کنید.

اجرای تور سوریه توسط آرمین تراول

با آرام گرفتن جو امنیتی کشور سوریه توانستیم تورهای سوریه را که پس از سال ها دوباره استارت خورده است را اجرا کنیم. شما در این تورها از خدمات کیفی بسیار بالایی برخوردار هستید. همچنین شما بایستی توجه داشته باشید که تور های سوریه صرفا به صورت گروهی اجرا می شود و امکان خرید تور به صورت انفرادی وجود ندارد.

تور سوریه هوایی بریم یا زمینی ؟

قطعا تور هوایی سوریه بهتر راحت تر از تور ها زمینی سوریه است. اما خب باید توجه داشته باشید که تور های هوایی طبیعتا قیمت بیشتری نسبت به تور های زمینی سوریه دارند و از این رو هرکسی توانایی پرداخت هزینه تور های هوایی را ندارد.

سوریه دقیقا کجاست؟

سوریه نام کشوری واقع در غرب آسیا است که از طرفی با دریای مدیترانه ارتباط دارد. این کشور متاسفانه علی رغم میل درونی شیعیان، با تلخی های بی شماری اعم از جنگ، فقر و کشتار دست و پنجه نرم کرده است. اما همه ی این مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی باعث نشده تا ذره ای از شوق زیارت حرم حضرت زینب (س) و حرم حضرت رقیه(س) کاسته شود. ما در آرمین تراول برای شما تور زیارتی سوریه را برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم به شما خدمات رسانی بهتری را داشته باشیم.

تور سوریه به چه صورت برگزار می شود؟

برای سفر به سوریه شما دو انتخاب دارید، اولین انتخاب شما میتواند مسیر زمینی باشد که سختی های مخصوص خود را دارد. دومین راه مشرف شدن به سوریه مرز هوایی است که از طریق فرودگاه امام (ره) میتوانید با پرواز مستقیم در فرودگاه دمشق فرود بیاید. در ادامه با هم بیشتر راجب اجرای تور زمینی و هوایی سوریه صحبت خواهیم کرد. امیدواریم بتوانید بهترین تور هوایی سوریه را انتخاب کنید.

تور هوایی سوریه، انتخابی گران اما هوشمندانه

تور سوریه هوایی یکی از بهترین راه های سفر به سوریه میباشد. شما هرگز در این تور اذیت نخواهید شد. اگر تا کنون به سوریه سفر نکرده اید، هیچ نگرانی ای نداشته باشید، در تور های زیارتی آرمین تراول وجود مدیر و مداح کاروان به شما بسیار کمک می کند. هتل های تور هوایی سوریه بسیار نزدیک بوده تا شما عزیزان بتوانید در هر زمان به زیارت اماکن مقدس بروید. پیشنهاد ما به شما زیارت اماکن زیارتی همراه با کاروان است، زیرا هم اکنون امنیت آنچنانی در کشور سوریه برقرار نمیباشد.

تور زمینی سوریه، سختی ای دلچسب

تور زمینی سوریه مخصوص آن دسته از افرادی ست که به شوق زیارت، سختی را به جان خود می خرند و هر طور که شده خود را به حرم حضرت زینب(س) می رسانند. در تور های زمینی هم مانند تور های هوایی تمامی هتل ها نزدیک حرم بوده، مدیر و مداح کاروان در تمامی تور ها آماده خدمات رسانی به زائرین عزیز هستند. در تور زمینی سوریه شما ابتدای خود را باید به شهر زیبای وان ترکیه برسانید، سپس به سمت تاتوان رفته و از تاتوان با کشتی به سمت دمشق رهسپار شوید از آنجا نیز با استفاده از قطار های اتوبوسی به مقصد خود میروید. این تور هرگز برای افراد سالخورده و کهنسال پیشنهاد نمیشود و صرفا برای افراد با توان است.

جاذبه های دیدنی شهر سوریه کجاست؟

تور سوریه چه به صورت هوایی و چه به صورت زمینی، دارای خدمات گشت یکسان است. همچنین تور سوریه یک تور زیارتی به شمار می آید و با تور استانبول بسیار متفاوت است در نتیجه نباید توقع جاذبه های گردشگری متنوع و بسیار داشته باشیم. اما ما برای شما بهترین و زیباترین جاذبه های موجود در این شهر را جمع آوری و به نمایش میگذاریم.

حرم مطهر حضرت زینب (س)

همانطور که همگی مستحضر هستید، پیکر خواهری فداکار و عمه ای مهربان برای فرزندان حسین (ع) در این کشور دفن شده است. حضرت زینب (س) در جنوب دمشق و در نزدیکی منطقه ای به نام السیده زینب به خاک سپرده شده است. این مرقد با توجه به حملات بسیار وحشیانه ی گروهک تروریستی داعش، هرگز خراب نشده و در امنیت کامل و سلامت باقی مانده است. شما میتوانید برای زیارت حرم حضرت زینب (س) از تور سوریه آرمین تراول استفاده کنید. فضای این حرم بسیار خاص است به طوری که وقتی به زیارت این مرقد میروید، هرگز قصد خروج از آن جا را ندارید.

حرم حضرت رقیه (س)

حضرت رقیه (ع) یکی از مظلوم ترین و پاک ترین افرادی بود که در واقعه ی کربلا به شهادست رسید. بسیاری از مسافرین تور سوریه ی آرمین تراول، از تور کربلا ی آرمین تراول هم استفاده کرده اند. همچنین شما با خواندن زندگی نامه این بی بی اشک از چشمانتان سراریز میشود. حرم حضرت رقیه (س) را از معدود حرم هایی میتوان دانست که تنها یک مناره دارد، همین امر موجب دلگیری انسان در هنگام ورود به این حرم میشود. شما وقتی به زیارت این مرقد خواهید رفت، حس غریبی به شما دست خواهد داد.

بازار حمیدیه، بزرگ ترین بازار دمشق

بازار-حمیدیه-سوریه-compressed

گردشگرانی که به دنبال خرید سوغاتی و محصولات مذهبی برای عزیزان خود هستند، میتوانند به آسانی با مراجعه به بازار حمیدیه به خرید خود برسند. بازار حمیدیه یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بازار های شهر دمشق است. معماری این بازار بسیار منحصر به فرد بوده و همین موجب شده تا زندگی همیشه در آن جریان داشته باشد حتی در زمان جنگ ! این بازار بزرگ در نزدیکی حرم حضرت زینب (س) قرار دارد که زائرین عزیز میتوانند پس از زیارت اماکن مقدس به خرید خود از این بازار برسند.

چرا با تور به سوریه سفر کنیم؟

همانطور که بالاتر هم گفتیم، وضیعت هم اکنون کشور سوریه و شهر دمشق به صورت نابسامان است. در چنین شرایطی قطعا باید با توری مطمئن و امن به این کشور سفر کنید تا درصد بروز حادثه را برای شما تا حد بسیاری کم کند. شما وقتی با آرمین تراول به سوریه سفر میکنید، هرگز نگران دیر شدن پرواز، اذیت شدن در بین راه، بیمه مسافرتی و… نخواهید شد. علاوه براین چند ویژگی دیگر تور های سوریه آرمین تراول در پایین خاطر نشان شده است : 

رزرو هتل به صورت گروهی در تور سوریه

برای رزرو هتل در سوریه شما نیاز به معرفی خود از طریق سازمان حج و زیارت و یا آژانس های مسافرتی وزارت گردشگری دارید و تنها به صورت انفرادی توانایی ثبت نام ندارید. پس برای ثبت نام تور سوریه قطعا با آرمین تراول در ارتباط باشید.

استقبال فرودگاهی با آرمین تراول

دیگر نیازی به منتظر بودن نیست ! آرمین تراول قبل از مشرف شدن به سوریه، تمامی هماهنگی های لازم در جهت اسقبال از شما عزیزان را انجام داده است. اعضای کاروان در کشور سوریه به استقبال شما خواهند آمد و زائرین عزیز را تا درب هتل همراهی خواهند کرد.

بیمه مسافرتی در تور سوریه پابرجاست!

وقتی با تور سوریه به سفر میروید دیگر نگران بروز حوادث نباشید، زیرا با پوشش کامل بیمه سوریه شما از هرگونه خطر احتمالی در امان هستید. این ویژگی هم برای شما در زمانی فعال خواهد شد که با تور گروهی سوریه سفر کنید.

قیمت تور سوریه

قیمت-تور-سوریه-compressed

قیمت تور سوریه به بسیاری از عوامل مربوط است، یکی از عوامل مهم در قیمت تور سوریه قیمت دلار است. طبیعتا هرچه قیمت دلار پایین تر باشید، هزینه ی تور سوریه 1401 هم پایین تر خواهد بود. اگر به دنبال هزینه های مناسب برای تور سوریه هستید، پیشنهاد ما به شما تور های 3 الی 4 روزه سوریه آرمین تراول است. در این تور شما دارای بلیط پرواز رفت و برگشت ماهان ایر هستید و در هتل 5ستاره اقامت خواهید داشت. برای اطلاع دقیق از قیمت ها میتوانید با کارشناسان بخش زیارتی ما در ارتباط باشید. 

چرا نباید از هر شرکت زیارتی تور سوریه بخریم؟

اخیرا بسیار مشاهده که شرکت های زیارتی غیر معتبر اقدام به فروش تور های زیارتی سوریه کرده اند. در هنگام خرید کاروان های سوریه باید توجه داشته باشید که این شرکت زیارتی دارای مجوز رسمی برای اجرای تور سوریه باشد. در صورتی که با همچین شرکت زیارتی سفر کنید، در کشور سوریه بسیار اسیر خواهید شد.

تور سوریه از تهران

همه ی ما معتقدیم بهترین تور های سوریه از شهر تهران به اجرا درمیاید، اما این حرف تا چه حدی صحت دارد؟ بیشتر مسافرین تور سوریه آرمین تراول از شهر های تهران و مشهد هستند. بهتر است از هم اکنون نسبت به رزرو تور سوریه اقدام کنید تا بتوانید با اولین کاروان های اعزامی به سوی سوریه بروید. 

تور سوریه ارزان

تور سوریه ارزان در حال حاضر اجرا نمی شود، زیرا کاروان های بسیار کمی به سوی کشور سوریه مخصوصا دمشق میرود و همین کاروان ها با قیمت های مصوب فروخته می شود. اما در برخی ایام که کاروان های سوریه با بازدید بسیار کمی روبرو میشود، قیمت های بسیار پایینی را تجربه خواهد کرد.

خرید تور سوریه آرمین تراول

به راحتی می توانید تور سوریه را از آرمین تراول خریداری کنید، برای خرید تور سوریه میتوانید از طریق راه های ارتباطی آنلاین و تلفنی رزرو خود را انجام دهید. توجه داشته باشید کاروان های سوریه از تمامی شهر های ایران حرکت نمی کند و از سوی شهر های بسیار محدودی اجرا دارد.

تور سوریه از مشهد

شهر مشهد یکی دیگر از شهر هایی است که میزبان تور های سوریه بوده است. در تور های سوریه از مشهد مانند تور های تهران تمامی قوانین و مقررات رعایت می شود. البته ناگفته نماند که در حال حاضر تنها سازمان حج و زیارت مجری تور های سوریه است. به امید خدا آرمین تراول هم به زودی یکی از بهترین مجری های تور سوریه خواهد بود. 

تور سوریه 1401

در دوسال اخیر شاهد بازگشایی مسیر عراق و سوریه بوده ایم. در پی بازگشایی این دو کشور مجددا توانستیم تور های کربلا و تور های سوریه را اجرا دربیاوریم. اما به کدام کشور سفر کنیم؟ یکی از مهم ترین سوال هایی که شاید تا کنون از خود پرسیده باشید همین است. قطعا زیارت سید السالار شهیدان امام حسین(ع) با هیچ زیارتی قابل مقایسه نیست.

تور سوریه از اصفهان

شهر اصفهان یکی دیگر از شهر هایی ست که بعد از بازگشایی مسیر دمشق، کاروان های خود را به اجرا انداخت. این کاروان ها در بهترین کیفیت به شما عرضه می شود. آرمین تراول میتواند برای شما بهترین کاروان مد نظر را پیدا کند.

سفر به سوریه ویزا میخواهد؟

ویزای-سوریه-compressed

خیر برای سفر ایرانیان به سوریه نیازی به ویزا نیست اما داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار الزامی است. افراد زیر 18 سال که خدمت سربازی آن ها نزدیک است نمیتوانند به سوریه سفرکنند. افرادی که بالای 18 سال هستند و مشمول خدمت سربازی هستند میبایست از دانشگاه یا آموزشگاه خود نامه اشتغال به تحصیل و سپس از پلیس به علاوه ده درخواست خروج از کشور دهند.

آیا سوریه برای سفر امنیت برقرار است؟

شهر های زیارتی همانطور که مستحضر هستید باید دارای امنیت کافی باشند. لازمه ی حضور زائرین در این شهر های زیارتی امنیت آن است. متاسفانه در سال های اخیر با حضور رژیم های ستمگر در کشور سوریه، امنیت این کشور دارای بحرانی زیادی شده است. از همین جهت کمتر کسی می تواند به این کشور و مخصوصا شهر دمشق سفر کند. اما جای نگرانی نیست، اخیرا نیرو های امنیتی ایران برای امنیت بیشتر زائرین ایرانی در این کشور فداکاری هایی انجام داده اند. شرکت زیارتی، مسافرتی، جهانگردی و سیاحتی آرمین تراول تنها در صورت وجود امنیت زائرین را به سوی سوریه راهی میکند.

تور سوریه از سراسر کشور

در حاضر امکان برگزاری تور های سوریه به صورت مستقیم از تمامی ایران امکان پذیر نیست اما شما می توانید با ارتباط آرمین تراول خود را به نزدیک ترین کاروان یا تور سوریه برسانید. کاروان های سوریه آرمین تراول معمولا از شهر های تهران، مشهد، اصفهان و تبریز است. 

عوارض خروج از کشور برای تور سوریه چقدر است؟ 

تور های زیارتی ای که به صورت هوایی برگزار می شوند دارای عوارض خروج از کشور 45.000 هزار تومانی است و در تور های زمینی هم عوارض 15.000 تومانی از زائرین عزیز اخد خواهد شد که این عوارض بر عهده زائرین است.

برای سفر به سوریه با خود چه پولی ببریم؟

برای سفر به سوریه شما باید همراه خود لیر سوری همراه داشته باشید البته میتوانید دلار آمریکا هم با خود ببرید اما در دمشق باید قطعا پول خود را چنج کنید زیرا در برخی مغازه ها دلار دریافت نمی کنند. برای سفر به کشور عراق هم باید با خود دینار عراق ببرید.

تور سوریه از کدام فرودگاه صورت می گیرد؟

ترمینال-سلام-فرودگاه-امام-compressed

اخیرا با برگزاری پرواز های زیارتی از ترمینال سلام فرودگاه امام (ره) ، مبدا ترمینال سلام خواهد بود. اما به طور پیشفرض تور های زیارتی و سیاحتی از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) امکان پذیر است.

تور انفرادی سوریه دارید؟

تور های سوریه عموما به صورت گروهی برگزار میشود. شما میتوانید بعد از رسیدن به خاک سوریه از کاروان برای چند روز دور شوید اما توجه داشته باشید شما در حال سفر به کشور جنگ زده هستید و احتمال گم شدن شما در این کشور بالاست.

تور سوریه دارای مدیر و بیمه است؟

قطعا تور های سوریه هم مانند تور های کربلا دارای بیمه مسافرتی و مدیر کاروان است. اگر هرکدام از این دو در تور یا کاروان سوریه حضور نداشت بدانید مشکلی در کار وجود دارد و الا تور های دارای مجوز مانند آرمین تراول به تمامی نکات توجه دارد.

در سفر به سوریه چه وسایلی همراه خود داشته باشیم؟

به دلیل گرمی هوای سوریه به شما پیشنهاد می کنیم از کرم های ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی استفاده کنید. در سفر حتما با خود دوربین عکاسی به همراه داشته باشید تا بتوانید بهترین لحظات را ثبت کنید. با خود شارژر موبایل ببرید تا بتوانید در هر لحظه که نیاز داشتید، رفع نیاز کنید. دارو های ممنوعه مانند کدئین به همراه خود نبرید.

راه های ارتباطی با آرمین تراول 

برای دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر کافیست با راه های ارتباطی زیر با کارشناسان آرمین تراول در ارتباط باشید. 

۱- مراجعه حضوری : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک ۱۱

۲- تماس با تلفن های دفتر : ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۰ / ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۱ / ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۲

۳- تماس با خط های همراه دفتر : ۰۹۳۸۹۴۶۴۵۰۶ – ۰۹۹۲۵۳۰۱۱۳۴

4- عضویت در کانال های داخلی و خارجی آرمین به نشانی : ARMINTRAVEL