تور هوایی شیراز از تهران + صبحانه رایگان !

آخرین تور های شیراز

شروع قیمت از :

3.900.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

4.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.300.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.800.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.200.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.600.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.000.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.350.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

تور شیراز

تورشیراز

تور های شیراز مانندمابقی تور های فرهنگی کشورمان دارای جذابیت های بسیاری است. در این تور ها شاهد مهد و فرهنگ ایران بزرگ هستیم. در ابتدای سفر باید چند مسئله مهم را با هم مرور کنیم. از کدام آژانس تور شیراز بخریم؟ با چه وسیله نقلیه ای به شیراز سفر کنیم؟ کدام هتل شیراز مناسب اقامت است؟ چگونه تور ارزان شیراز بخریم؟در این صفحه میخواهیم به تمامی این سوالات پاسخ دهیم. با دقت مارا همراهی کنید تا بتوانیم بهترین تور شیراز را انتخاب کنیم.

انواع تور شیراز

درخصوص تور های شیراز باید بگوییم، این تور ها انواع مختلفی دارد. شما هم با هواپیما می توانید به شیراز سفرکنید و هم با قطار و اتوبوس. هرکدام از تورهای شیراز مزیت و معایب خود را دارد. راحت ترین روش سفر به شیراز، استفاده از تور هوایی شیراز است. با ما همراه باشید تا انواع مختلف تور های شیراز را بازگو کنیم.

تور هوایی شیراز 

تور های هوایی شیراز با هواپیما و در بالاترین سطح کیفیت اجرا می شود. فرقی نمی کند از کدام شهر برای سفر به شیراز اقدام کنید، صرفا توجه داشته باشید از شهر محل اقامت خود به سوی شیراز پرواز وجود داشته باشد. در این تور ها که با هتل های 3 ستاره تا 5ستاره برگزار میشود، مسافرین هرگز از سفر خود آزرده خاطر نمی شوند. روزانه حدود 20 پرواز شرکت های هواپیمایی کیش ایر، آتا، معراج، آسمان، ایرتور، تابان و… از فرودگاه مهر آباد تهران به فرودگاه شهید دستغیب شیراز سفر می کند. پس استفاده از تور شیراز از تهران گزینه ای مناسب است.

تور زمینی شیراز

تور های زمینی شیراز به دو دسته تقسیم می شود، تورهای شیراز با قطار و تور های شیراز با اتوبوس که در این میان تور شیراز با قطار دارای محبوب بالایی است. بسیاری از مشتریان ما درخواست تور های زمینی شیراز با قطار را دارند. خوب است بدانید قطار های این مسیر یعنی تهران به شیراز معمولا قطار های 4 تخته است. کیفیت قطارهای 4 تخته در سطح بالاتری از قطار های 6 تخته است.

تور شیراز زمینی با قطار

بسیاری از مسافرین ما سفر به  شیراز با قطار را حتی به تور هوایی شیراز ترجیح می دهند. دلیل این کار نرخ های مناسب تور های زمینی شیراز با قطار است. دومین مسئله حائز اهمیت در تور های زمینی شیراز، راحتی کنسلی بلیط قطار نسبت به پرواز است. قطار های این مسیر بسیار با کیفیت است اگربخواهیم برای شما نام این قطار ها را بگوییم، قطار های نورالرضا، امیدسریر و غرال است.

تور شیراز زمینی با اتوبوس

هر کسی با اتوبوس سفر نمی کند، این یکی از بزرگ ترین دغدغه های مسافرین است. آیا سفر با اتوبوس راحت است؟ جالب است بگوییم، تورهای زمینی شیراز با قطار در پایین ترین نرخ ممکن برگزارمیشود. اگر به دنبال تور های ارزان قیمت شیراز هستید، این تور ها به شدت به شما پیشنهاد می شود. اما تور زمینی شیراز با اتوبوس مناسب کودکان و افراد میانسال نیست.

تور نوروزی شیراز 1402

بهترین فرصت برای سفر به این شهر زیبا یعنی شیراز اواخر سال یا همان نوروز باستانی است. در این ایام است که بیشتر فعالیت ها تفریحی در شیراز برگزار میشود. به شدت تور های نوروزی آرمین تراول را به شما پیشنهاد میدهیم. برای خرید بلیط پرواز و قطار خود یک ماه الی دو ماه قبل از عید اقدام کنید. البته توجه داشته باشید که قیمت تور شیراز در اواخر سال به قیمت اوج خود خواهد رسید. درادامه با هم تور های ارزان قیمت شیراز را بررسی می کنیم.

تور ارزان شیراز

تورارزان-شیراز

تور های ارزان شیراز افرادیست که محدودیت زمانی برای سفر ندارند و هر زمان که بخواهند می توانند سفر کنند. البته تور ارزان شیراز را با تور بی کیفیت شیراز یکی ندانید! تور های ارزان قیمت شیراز در زمان های خلوتی شهر شیراز امکان پذیر است و در زمان های شلوغی شهر شیراز هرگز به دنبال قیمت های مناسب نباشید. ایامی که تورهای شیراز در پایین ترین حد خود قرار می گیردف مهر ماه و شروع سال تحصیلی، دی ماه و خرداد برای امتحانات آموزشگاه ها، بعد از تعطیلات نوروزی، اوایل هفته که بیشتر افراد به دنبال کارهایشان هستند.

تور لوکس شیراز

تور های لوکس شیراز با تور های عادی تفاوت های بسیاری دارد. در این تور ها از قطار ها و پرواز های کلاس بالا استفاده میشود. اقامت در هتل های 5 ستاره شیراز برای شما رزرو خواهد شد. کارکنان هتل های 5ستاره نسبت به سایر هتل ها، دارای خدمات دهی بیشتری هستند.

قبل از سفر به شیراز توجه کنید !

با توجه به اینکه تور هایشیراز شامل اقامت و بلیط پرواز یا قطار و یا اتوبوس است، خوب است به این نکات توجه داشته باشید : بهتر است جوری سفر خود را تنظیم کنید تا در ساعت های ظهر به شیراز برسید تا سر وقت به هتل برسید تا بتوانید بیشتر از روزتان استفاده کنید. در خصوص روز برگشت هم توجه داشته باشید که ساعت برگشت شما ساعت های پایانی شب باشد تا بتوانید از روز برگشت خود هم به صورت کامل استفاده نمائید.

هتلهای تور های شیراز کدام ها هستند؟

هتل‌های 5 ستاره شیراز

هتل بزرگ شیراز، هتل زندیه شیراز، هتل چمران شیراز، هتل هما شیراز، هتل پارس شیراز و هتل پرسپولیس شیراز

هتل‌های 4 ستاره شیراز

هتل الیزه شیراز، هتل رویال شیراز، هتل پارک سعدی شیراز، هتل پارسه شیراز، هتل کریم خان شیراز، هتل ستارگان شیراز، هتل آريوبرزن شیراز و هتل بین الحرمین شیراز

هتل‌های 3 ستاره شیراز

هتل پارک شیراز، هتل امیر کبیر شیراز، هتل پارسیان شیراز، هتل اطلس شیراز، هتل ارم شیراز، هتل وکیل شیراز و هتل تالار شیراز

رزرو تلفنی تور شیراز 

۱- ارتباط با کانتر داخلی آژانس آرمین تراول : ۰۹۹۲۵۳۰۱۱۳۶

۲- تماس با تلفن های آژانس آرمین : ۰۲۱-۵۶۴۳۴۹۰۰ | ۰۲۱-۵۶۴۳۴۹۰۱ | ۰۲۱-۵۶۴۳۴۹۰۲ | ۰۹۳۸۹۴۶۴۵۰۶

۳- مراجعه حضوری به دفتر آرمین تراول : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک ۱۱ 

شیراز زیباترین شهر در ایران

هرساله بسیاری از گردشگران خارجی و داخلی برای بازدید اماکن تاریخی به شهرشیراز سفر می کنند. خوب است شما هم به خود یکباراین فرصت را بدهید تا بتوانید از جاذبه های شیراز لذت ببرید. آرمین تراول رباط کریم مجری مستقیم تورهای هوایی و زمینی شیراز در خدمت شماست.