تور قشم | بهترین ساعت پروازی + هتل نزدیک شهر

آخرین تور های قشم

شروع قیمت از :

3.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

4.300.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.100.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.400.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.000.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.300.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

تور قشم سفر پر از ماجراجویی است، اگر اهل بازدید از جزیره ها و جاذبه های طبیعی نیستید اصلا به شما پیشنهاد نمی شود؛ زیرا تنها در صورت سفر از خستگی و سردرگمی کلافه خواهید شد. اما  اگر اهل طبیعت گردی هستید، تور قشم می تواند برای شما بهترین تور باشد. البته قبل از سفر هم باید اطلاعات کافی راجب قشم و جزایر اطراف آن داشته باشید تا در صورت سفر با برنامه ی قبلی بتوانید به تمامی مراکز بروید. در برخی ایام سفر به قشم بیش از گذشته خواهد شد و این ایام هتل های قشم پر است از مسافر و جای خواب به راحتی نمی توان یافت. در این برگه سعی داریم بهترین راهنمایی ها را برای شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید بهترین تجربه سفر به قشم را برای خودتان به ارمغان بیاورید.

تور هوایی کیش ارزان را خریداری کنید !

تور قشم به چند شکل اجرا می شود ؟ تور هوایی یا تور زمینی ؟

شما می توانید تور قشم آرمین تراول را به دو صورت هوایی و زمینی خریداری کنید تا بتوانید به همراه خانواده خودتان به سفر بروید. تور های هوایی معمولا بیشتر درخواست می شود زیرا راحت تر از تور زمینی قشم است. برای سفر با تور های زمینی قشم باید توجه داشته باشید، قطار های خط ریلی ایران تا بندرعباس راه اندازی شده است و از آنجا  به بعد باید با لنج مسافرتی سفر خود را ادامه دهید. اما کدام تور برای شما مناسب تر است؟

تور تبریز، سفری بی نظیر و فوق العاده !

تور قشم هوایی؛ راحتی فوق العاده و کم دردسر 

تور قشم هوایی از نظر قیمتی اختلاف آنچنانی با تور های زمینی قشم ندارد و از این رو میتوان به تور قشم به صورت هوایی مانور داد. بسیاری از افراد تصور می کنند تور های هوایی قشم قیمت بسیار بالایی دارند و برای خانواده ها صرفه ی اقتصادی ندارد، اما اینطور نیست و شما می توانید با تور های آرمین تراول با هزینه ی مناسب به سفر بروید. از هر نقطه ی ایران که باشید حداکثر دو ساعت می توانید خود را به جزیره ی زیبای قشم برسانید.

برای رزرو تور های هوایی قشم توجه داشته باشید می توانید از شهر های اصفهان، تهران و مشهد تور قشم را رزرو کنید !

تور قشم از مابقی شهر ها چی پس؟

نگران نباشید، ما برای آسودگی خاطر شما تور های ترکیبی قشم هم ایجاد کرده ایم. در برنامه ی سفر تور های ترکیبی قشم شما ابتدا بایستی خود را به یکی از شهر های تهران، اصفهان و یا مشهد برسانید سپس از تور قشم از رشت، تور قشم از شیراز، تور قشم از تبریز و سایر شهر ها استفاده کنید. اگر هم در این شهر ها سکونت دارید می توانید بلیط تک طرفه خود را به مبدا های تور قشم برسانید.

رزرو تور ارزان قشم دارید؟

ما اینجاییم تا شما دیگر تور های گران قیمت را خریداری نکنید ! تور های مسافرتی آرمین تراول برای رضایت هر چه بیشتر شما با قیمتی مناسب ارائه می شود. هدف ما جلب رضایت و لذت بردن از سفر است. البته برخی تور های فوق ارزان را با تور های آرمین تراول اشتباه نگیرید زیرا در آن تور ها از کیفیت خدمات دهی کاستته شده تا توانسته اند قیمت های مناسبی به دست آورند.

تور قشم زمینی، خستگی فراوان و قیمت بالا

سفر زمینی به قشم از آن دسته پرواز هایی است که به قیمتش نمی ارزد. برای این حرف دلیل هم داریم، به نکاتی که در ادامه خدمتتان عرض میکنیم توجه داشته باشید : سفر زمینی به قشم با اتوبوس و یا ماشین شخصی خستگی فراوان را به همراه دارد دلیل این هم مسافت بسیار طولانی قشم است. زمانی که شما از مسیر زمینی به قشم استفاده می کنید، دیگر به دنبال آرامش و آسایش نباشید زیرا قطعا خسته خواهید شد و حتی ممکن است از نصفه ی مسیر به سمت شهر محل سکونت خود بازگردید. این سفر با قطار هم طاقت فرسا خواهد بود به طوری که با قطار 20 ساعت تو راه هستید و باید یک شبانه روز مسیر رفت و یک شبانه روز مسیر برگشت را محاسبه کنید. به همین دلیل است که تور قشم زمینی چندان استقبالی ندارد.

تور زمینی قشم همیشه برقرار نبوده!

به امید تور های زمینی قشم نباشید، زیرا تور های زمینی قشم در تمامی ایام سال موجود نیست، زیرا این تور ها با قطار های خط بندرعباس اجرا میشود. قطار های 4 تخته و 6 تخته بندرعباس هم در بیشتر ایام سال تکمیل است.

تور قشم با اتوبوس، فاجعه ای بزرگ !

اگر هدف شما هم سفر با قیمت پایین است، ما به شما این فکر را در تور های قشم پیشنهاد نمیدهیم. زیرا در صورت سفر با اتوبوس به قشم بسیار خسته خواهید شد. در سفر به قشم با اتوبوس بیشتر از قطار خسته خواهید شد و به همین دلیل کم طرفدار بوده و آرمین تراول نیز آن را برگزار نمی کند.

سفر به قشم با ماشین شخصی خود

برای سفر با ماشین شخصی به قشم ابتدا باید خود را به بندرعباس برسانید و سپس از آنجا با لنج های مسافرتی از دریا گذر کرده و خود را به اسکله شهر قشم برسانید. در بین مسیر جاده ای از شهر های  کاشان، نایین، یزد، مهریز، انار، بابک، سیرجان و حاجی آباد عبور خواهید کرد. اگر در میان راه توقف کنید و سپس حرکت کنید از مقدار خستگی شما کاسته خواهد شد. 

بهترین زمان سفر به قشم چه وقت است؟

از ابتدای آبان تا اردیبهشت بهترین زمان برای سفر به قشم است. اما از اواخر ماه اردیبهشت تا آبان به دلیل گرمی بیش از حد هوا کمتر کسی به این شهر سفر خواهد کرد. توجه داشته باشید هرچه گرمای هوا بیشتر شود، مسافر کمتر شده و زمان مناسبی برای خرید است.

بهترین رستوران های قشم کجاست؟

برای میل کردن غذا به هر رستورانی در جزیره قشم نروید زیرا برخی رستوران دارای کیفیت آنچنانی نیستند و ممکن است شما را بیمار کنند. از لحاظ قیمتی هم باید توجه داشته باشید، رستوران های قشم مانند رستوران های سایر شهر ها نبوده و قیمت بالاتری دارند. در ادامه برای شما نام برخی رستوران های محبوب قشم را ارائه می دهیم تا بتوانید از میان آنها انتخاب کنید.

رستوران بومی خاله، در ضلع جنوبی قلعه پرتغالی‌ها

رستوران نعیم، در میدان امام قلی

فست‌فود شاورما، نزدیک سیتی‌سنتر