تور هوایی اصفهان | پرواز + هتل + بیمه

آخرین تور هوایی اصفهان

شروع قیمت از :

3.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

4.600.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.300.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

2.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

3.100.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

2.600.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

2 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

شروع قیمت از :

2.950.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

پرواز رفت و برگشت 

3 شب اقامت کامل

صبحانه رایگان

تور اصفهان

 تور اصفهان؛ بهترین و خوش قیمت ترین تور داخلی ایران است. بسیاری از مسافران برای سفر به اصفهان، از تور های زمینی و هوایی اصفهان استفاده میکنند. این تور ها بیشتر بدلیل قیمت مناسب آن ها مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه بیشتر راجب تور های اصفهان صحبت خواهیم کرد. امیدواریم نهایت استفاده را از این برگه ببرید.

معرفی شهر اصفهان

شهر اصفهان مرکز استان اصفهان بوده است. اصفهان سومین شهر پر جمیعت بعد از تهران و مشهد است و این شهر یکی از توریستی ترین شهر های ایران است.قصد داریم با هم راجب جاذبه های دیدنی اصفهان صحبت کنیم. اصفهان زیبا پر است از جاهای دیدنی برای تفریح، گردش، خرید و… که شما میتوانید به هنگام سفر استفاده کنید. این شهر بزرگ بر روی آبروفت زاینده رود بنا شده و طول و عرض آن به ترتیب 4/51 و 32/38 و ارتفاع آن از سطح دریا 1575 متر است. آب و هوای اصفهان نیمه خشک معتدل است. در ایام مختلف سال که نهایت گرمای آن 41 درجه سانتی گراد و کمترین دمای آن 16 درجه گزارش شده است.

اصفهان؛ مهد زیبایی و هنر ایرانی

از قدیم الایام تا کنون اصفهان مهد زیبایی و هنر ایرانی بوده و است. این هنر ها شامل : سیم کشی، زرکشی، زر بافی، گلابتون دوزی، پولک دوزی، سکمه دوزی، زنجیر بافی است. بسیاری از اصفهانیان در زمان گذشته به شهر های مختلف در جهان سفر کرده و این هنر ها را به آن افراد آموزش میدادند. هم اکنون اصفهان در شرایط بسیار بحرانی از لحاظ منابع آبی به سر میبرد. اصفهان شهر باستانی توریستی در مرکز ایران است. از لحاظ جمیعت یکصد و شصت و سومین شهر جهان است. هتل های متنوعی در این شهر بنا شده تا بتواند پذیرای مسافران خود باشد.

قیمت تور اصفهان

قیمت تور های اصفهان همانطور که در بالاتر هم قرار دادیم از 2.500.000 شروع وتا 4.000.000 تومان هم میرسد. تفاوت قیمت تور ها به دلیل تفاوت خدمات است. در برخی تور ها به دلیل ضعیف بودن هتل آن قیمت پایین تری دارد. همچنین شما میتوانید با مراجعه به صفحه ثبت نام تور اصفهان، تور خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

خرید تور مشهد از تهران به صورت آنلاین !

تور هوایی اصفهان

عمدتا تور هوایی اصفهان شامل پرواز رفت و برگشت، اقامت هتل به همراه صبحانه، بیمه مسافرتی است. در برخی تور های لوکس و لاکچری اصفهان، ترانسفر از فرودگاه و گشت شهری هم اضافه میشود که صرفا هزینه ی اضافی بر روی تور است و در صورت درخواست اضافه خواهد شد. مطمئن باشید در آرمین تراول نازلترین قیمت را مشاهده خواهید کرد.

تور زمینی اصفهان

در تور های زمینی هم به شما بلیط قطار رفت و برگشت، اقامت در هتل به همراه صبحانه و بیمه مسافرتی ارائه خواهیم داد. اگر اهل مسافرت زمینی هستید، پیشنهاد میکنیم با تور های به صرفه زمینی اصفهان سفر کنید. همچنین شما میتوانید به صورت اقساطی به اصفهان سفر کنید، برای استفاده از این طرح کافیست تنها 40 درصد مبلغ تور را به صورت پیش پرداخت بپردازید.

قیمت کودکان در تور های اصفهان

برای کودکان تا 2 سال مبلغ تور اصفهان تنها هزینه ی بیمه مسافرتی خواهد بود. برای خردسالان بالای 2 سال با توجه به درخواست های مسافر قیمت تور آن ها مشخص میشود. ضمناٌ خردسالانی که از خدمات کامل استفاده میکنند تنها مبلغ کمی بابت پرواز و هتل از آن ها کاسته خواهد شد و هزینه ی کامل را باید بپردازند.

چرا باید تور اصفهان را از آرمین تراول بخرم؟

آرمین تراول، به دلیل سابقه ی 22 سال خود به شما این قول را میدهد که میتوانید با خیال راحت اعتماد و تور خود را خریداری کنید. کارشناسان داخلی آرمین تراول در هر لحظه از سفر در کنار شما خواهند بود. هرگز به فکر دغدغه های سفر نباشید، آرمین تراول همواره کنار شماست.

تور تبریز از تهران ارزان شد !

تور اصفهان با اتوبوس 

با توجه به گسترده بودن تور های زمینی اصفهان، همچنین شما میتوانید به صورت زمینی با اتوبوس وی آی پی و یا ساده به اصفهان سفر کنید. در این نوع تور هزینه های شما در سفر به حداقل خواهد رسید اما این سفر هرگز به کودکان و کهنسالان پیشنهاد نمیشود. زمانی که شما به صورت زمینی با اتوبوس به اصفهان سفر میکنید، باید به نکاتی مانند: خستگی در راه، راحت نبودن در اتوبوس، فضای کم و… توجه کافی را داشته باشید.

نام های اصفهان در قدیم

اصفهان در قدیم به نام های صفاهان ، صفویان ، پارتاک ، پارک ، پاری ، پاریتاکن،  پرتیکان ، جی ، رشورجی ، سپاهان ، سپانه ، شهرستان ، صفاهان ، صفاهون ، گابا، گابیان ، گابیه ، گبی ، گی و نصف جهان مشهور بوده است. هم اکنون در برخی مکان های باستانی این نام ها ثبت شده است.

زبان مردم اصفهان

اصفهانی ها عمدتا به زبان فارسی صحبت میکنند. بعد از جنگ تحمیلی ایران و عراق بسیاری از هموطنان خوزستانی به اصفهان به دلیل های زیادی مهاجرت کرده اند. اصفهان در قدیم دارای منابع آبی و منظره های بسیار زیبایی بوده است. هم اکنون آثار بسیاری کمتری از آن زیبایی ها دیده میشود. بخش قابل توجهی از خوزستانی ها رد شهر های شاهین شهر، فولاد شهر، بهارستان زندگی میکنند.

از تور یزد هم دیدن کنید !

تور اصفهان از تهران

بسیاری از تهرانی ها و ساکنان حومه ی تهران از تور های اصفهان آرمین تراول استفاده کرده اند پیشنهاد ما به شما تور هوایی اصفهان از تهران است. در این سفر شما در عرض 1 ساعت به مهد زیبایی ایران خواهید رسید. بهترین خدمات در این تور برای شما در نظر گرفته شده است. در آخر به شما پیشنهاد میکنیم از الان برای تعطیلات نزدیک برنامه ریزی و با تور اصفهان ما به سفر بروید.

ارتباط با آرمین تراول

همچنین شما میتوانید علاوه بر خرید اینترنتی تور اصفهان خود، از طریق راه های ارتباط زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ساعته در خدمت شما هستند.

۱- تماس با کانتر داخلی به شماره تماس  : ۰۹۹۲۵۳۰۱۱۳۶

۲- تماس با دفتر آرمین تراول: ۵۶۴۳۴۹۰۰ / ۵۶۴۳۴۹۰۱ / ۵۶۴۳۴۹۰۲ / ۵۶۴۳۴۸۸۸

3- عضویت در پیج ها و کانال های شبکه اجتماعی : ARMINTRAVEL 

۴- مراجعه حضوری برای خرید تور یزد : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک ۱۱