ثبت نام اولیه تور جام جهانی قطر 2022

logo-armintravel
وکتور فیفا لوگو تور جام جهانی
لطفا اطلاعات خود را به درستی وارد کنید !

چرا باید از تور جام جهانی آرمین تراول استفاده کنیم؟

تور جام جهانی آرمین تراول که در کشور قطر برگزار میشود، دارای خدمات بسیار خوبی است. شما میتوانید با استفاده از تور های جام جهانی قطر آرمین تراول که مخصوص مسابقات فوتبال است،خاطره ی بسیار شیرینی برای خود بسازید. همچنین اگر قیمت تور قطر از تهران برایتان مهم، میتوانید حتما به مقاله تور قطر از تهران سری بزنید.

بهترین هتل های قطر در تور جام جهانی 2022

اگر تمایل به اقامت در بهترین هتل های دوحه ی قطر را دارید، میتوانید بعد از ارتباط با کارشناسان آرمین تراول، درخواست اقامت در هتل های لوکس و لاکچری هتل موندریان دوحه، هتل شرایتون گرند دوحه، هتل فریزر سویتس دوحه، هتل اس.تی رجیس دوحه، هتل فور سیزن دوحه و هتل زباراح را بخواهید. در کنار پکیج های تور جام جهانی قطر 2022، شما میتوانید تنها هتل و یا پرواز را از ما خریداری کنید. بسیاری از مسافرین عزیز تور قطر جام جهانی، بلیط های بازی را از قبل تهیه کرده اند.

برنامه سفر تور جام جهانی قطر مخصوص ایرانیان

پس از رزرو و دریافت مدارک سفر جام جهانی خود شما با چند مسئله روبرو خواهید شد. اولین مسئله هایا کارت خواهد بود، حتما هایا کارت را از وبسایت هایا کارت قطری دریافت و یا از کانتر خارجی آرمین تراول درخواست انجام امورات هایا کارت را بدهید. سپس حتما 4 ساعت قبل از حرکت در فرودگاه مبدا خود حضور پیدا کنید. مدارک هویتی و شناسایی خود را از یاد نبرید. پول نقد به مقدار لازم همراه خود داشته باشید. عوارض خروج از کشور که برای افراد یکبار خروج 400.000 هزار تومان و چند بار خروج ها، 700.000 هزار تومان خواهد بود. پس از عبور از گیت های فرودگاه شهر مبدا خود، به سمت اتوبوس برای مبادرت به سمت هواپیما رهسپار میشوید. بعد از یک ساعت پرواز شما در فرودگاه بین المللی دوحه در کشور قطر فرود خواهید آمد. بعد از تحویل چمدان ها، ترانسفر رایگان که همراه تور قطر جام جهانی شماست، به دنبال شما خواهد آمد. در نهایت به سمت هتل محل اقامت خواهیدرفت و برنامه های بازی هابرای شما توضیح داده خواهد شد.

نکات کلیدی هنگام خرید تور جام جهانی قطر

با توجه به قیمت های بالای تور های جام جهانی قطر، هرگز به افراد نامعتبر و غریبه اعتماد نکنید. تنها با آژانس های مطمئنی مانند آرمین تراول رباط کریم با شماره ثبت 1618 در ارتباط باشید. حتما 4 ساعت قبل از حرکت پرواز در فرودگاه های ایران و قطر حاضر باشید. حد الامکان با تور لیدرخود همکاری داشته باشید. به مکانهایی که برای توریست های ایرانی تعبیه شده است، بروید. هرگز به مقدار زیاد پول همراه خود نداشته باشید. در حفظ و نگهداری پاسپورت،هایا کارت و سایر مدارک هویتی کوشا باشید.

چرا تور جام جهانی قطر گران است؟

خب جواب این سوال خیلی واضح است، بسیاری از مسافرین همین سوال را از ما میپرسند. شما وقتی به کشور عربی سفر میکنید، که بسیار گران است،قطعا هزینه های جاری درآن کشور هم بالاست. در نتیجه قیمت تور های جام جهانی قطر هم بسیار بالا میرود. نکته بعدی، بی ارزش شدن ریال ایران نسبت به ریال قطر است. در سالهای اخیر ارزش ریال قطر به صورت چشمگیری بالارفته است. اما کارشناسان آرمین تراول همواره در تلاش هستند تا ارزانترین تور های جامجهانی قطر را برای شما آماده کنند.

.

 

ادامه مقاله در : ارزانترین تور جام جهانی قطر 2022

آخرین مقالات سایت

این صفحه برای پیش ثبت نام و آمایش اطلاعات مسافرین ایجاد شده است.