اخبار

تور کربلا از ساوه
تور کربلا از ساوه

هدف آرمین در زمینه کربلا، توسعه خدمات رسانی به زائرین کربلا می باشد. در همین جهت سعی میکنیم تا جایی نباشد که آرمین کاروان های کربلا خود را اجرا نکند. آرمین در حال حاضر در شهر های تهران، کرج، ساوه، همدان و... مجری مستقیم تور های زیارتی کربلا می باشد. دلیل استقبال از تور های آرمین، ارزان بودن در کنار بالا بودن کیفیت خدمات می باشد. برای شما در تور ارزان کربلا به صورت کامل توضیح دادیم. تور کربلا از ساوه آرمین تراول

خدمات تور های کربلا از ساوه

در تور های زیارتی کربلا از ساوه، ما همانند دیگر تور های کربلا خدمات درجه الف را برای شما تدارک دیده ایم. اگر سفر به کربلا را به صورت هوایی دوست دارید، پیشنهاد ما به شما تور های دو سر هوایی کربلا آرمین می باشد. اما اگر دوست دارید به صورت زمینی هم سفر کنید، میتوانید به صورت یک سرهوایی و یا دو سرزمینی سفر کنید. به هر حال آرمین تراول رباط کریم تمامی تور ها را برای شما آماده کرده است.

چرا تور کربلا از ساوه را بخریم؟

تور های زیارتی کربلا از ساوه آرمین دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. برای تور های زیارتی کربلا از همدان، بهترین ساعت پروازی و خدمات غذایی تهیه شده بود و به لطف خدا کاروان خرداد از همدان هم اجرا شد.

پرواز های تور کربلا از ساوه

به طور کلی در حال حاضر بیش تر پرواز های ایران به عراق(نجف) و یا (بغداد) از مبدا هایی همچون : تهران، تبریز، مشهد، اصفهان میباشد که تهران بیشترین پرواز را به خود اختصاص داده است. همچنین ساوه ایی های عزیز برای اعزام های گروهی به صورت هوایی باید در فرودگاه اعلامی توسط رئیس کاروان حاضر شوند. پرواز های گروهی آرمین معمولا از فرودگاه امام خمینی(ره) تهران انجام می شود.

خدمات غذایی در تور کربلا از ساوه

فرقی نمی کند تور های آرمین را از تهران خرید کرده اید یا از همدان و ساوه. خدمات غذایی تور های کربلا آرمین در یک سطح هست. تنها تفاوت در تور های درجه الف و ب می باشد که ما در صفحه تور کربلا به صورت کامل این مورد را برای شما توضیح داده ایم. اگر خدمات غذایی خیلی برایتان مهم هست ما در مقاله غذای تور کربلا خدمات خود را برای شما به تصویر کشیده ایم.

نزدیکی هتل های تور کربلا

تمام تلاش ما و کارشناسان مستقر در آرمین تراول این هست که تور های زیارتی کربلا را به بهترین صورت اجرا کنیم. فرقی نمی کند به صورت زمینی باشد و یا هوایی.... تمامی هتل های ما نزدیک حرم هستند چون معتقدیم که زائر در چند روزی که در شهر نجف و یا کربلا اقامت دارد نباید سختی بکشد. سفر به کربلا گرچه دارای مشقت می باشد اما لذت خود را هم به همراه دارد. همچنین شما میتوانید برای اعتبار سنجی صحبت های ما به قسمت گالری و یا مقالات ما مراجعه کنید. ما در این دو قسمت به صورت کامل برای شما توضیح داده ایم. کاروان کربلا از ساوه

مزایای تور های کربلا از ساوه آرمین

تور های آرمین عالیست، به این دلایل : 

  • تور هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب
  • تور هایی با همراهی مداح کشوری و مدیر مجرب
  • تور هایی با بیمه کامل مسافرتی
  • تور هایی با هتل های درجه الف و ب

تفاوت تور های حج و زیارت و وزارت گردشگری در چیست ؟

قطع به یقین تور های حج و زیارت با قیمت های بالاتر نسبت به وزارت گردشگری ارائه می شود. در تور های سازمان حج و زیارت قرعه کشی ملاک خواهد بود یعنی به طور قطع بعد از پیش ثبت نام اعزام نمی شوید. اما در تور های وزارت گردشگری، هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما هر چند نفر که باشید امکان سفر وجود دارد. همچنین شما میتوانید به راحتی از طریق صفحه ثبت نام آنلاین تور کربلا، ثبت نام خود را انجام دهید.

چرا با تور های سازمان حج و زیارت سفر نکنیم ؟

چون همانطور که در قبل گفته ایم، اساس کاری تور های حج و زیارت برا پایه قرعه کشی می باشد. یعنی ممکن هست، شما یک خانواده 4 نفره باشید. اما در قرعه کشی تنها اسم یک نفر یا دو نفر دربیاید. اونوقت شما مجبور هستید که جدای از هم سفر کنید. همشهری های عزیز ساوه، اصلا نگران نباشید. با گروه زیارتی آرمین هر چند نفر که باشید می توانید به راحتی سفر کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام تور کربلا از ساوه

شما برای ثبت نام تور های زیارتی کربلا حتما باید به نکات زیر توجه کافی را داشته باشید : 

  • داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار بر عهده زائر گرامی می باشد.
  • داشتن کارت واکسن با حداقل 2 دز تزریق واکسن الزامی ست.
  • پرداخت عوارض سفر های زیارتی هوایی به مبلغ 45.000 هزار تومان اجباری ست.
  • یک مورد هم شما بگید ...

تور ارزان کربلا از ساوه

تور های ارزان همیشه به معنی بی کیفیت بودن تور ها نیست. ما در آرمین تراول تور ارزان کربلا را با هدف فروش بیشتر و اعزام بیشتر زوار الحسین ایجاد کردیم. در این تور ها خدمات درجه (ب) به زائرین اهدا می شود و خدمات هتلی تا حد توان کاروان به درجه (الف) نزدیک خواهد بود. حتما از تور زیارتی کربلا از پرند دیدن فرمایید.

 

کاروان کربلا از ساوه چند شب اقامت دارد؟

کاروان های زیارتی کربلا از شهر ساوه دارای 2 شب اقامت در نجف می باشد و همچنین 4 شب اقامت در کربلاست. در صورت امنیت شهر سامرا و کاظمین به صورت رایگان زیارت دوره ای میروید ولی اقامت ندارید چون شهر سامرا امکان اقامت را ندارد. پیشنهاد ما به شما تور زیارتی کربلا از رباط کریم می باشد.

بیمه مسافرتی، مهم ترین موضوع تور های کربلا

اخیرا مکررا مشاهده شده که افرادی با اهداف شیادانه اقدام به کلاهبرداری از طریق بیمه کامل نکردن و حتی بیمه نکردن زائرین آن ها را به مشکلات بزرگی دچار کرده اند. تمامی تور های آرمین تراول دارای بیمه کامل و مجوز سازمان گردشگری هستند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به سایت وزارت گردشگری از صحت و درستی مجوز فعالیت آرمین اطلاعات بیشتری به دست آوردید.

جمع بندی

خیلی تشکر میکنیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. در این مقاله سعی کردیم درباره ریز جزئیات تور کربلا از ساوه با هم صحبت کنیم. اگر این مقاله را پسندید و مایل به ثبت نام تور کربلا هستید کلیک کنید.