اخبار

تور کربلا از همدان
تور کربلا از همدان

چرا باید از تور کربلا همدان آرمین استفاده کنیم؟

همانطور که همگی میدانید، گروه زیارتی آرمین پس از سال های فعالیت مستمر در زمینه اجرای مستقیم کاروان های کربلا توانست تور های کربلا و نجف را از مبدا های مختلف در ایران به اجرا در آورد که این امر کار هرکسی نیست و نخواهد بود. همچنین اگر شما در همدان نیستید، میتوانید از تور های دیگر ما استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در صفحه تور کربلا می توانید مشاهده کنید.وبسایت وزارت گردشگری جمهوری اسلامی ایران.

خرید تور کربلا با مجوز رسمی

همیشه سعی کردیم تا بهترین کیفیت را ارائه دهیم. مطمئن باشید اگر تور بدون مجوز رسمی بخرید، متضرر خواهید شد. در هر لحظه از سفر اگر خدای نکرده شما دچار حادثه شوید میتوانید با بیمه مسافرتی کامل که توسط آرمین انجام شده است، اقدام به دریافت حق بیمه کنید. اما در تور های بدون مجوز شما به هیچ مرجع قضایی نمیتوانید مراجعه کنید. موضوع مجوز در تور بسیار مهم است که ما در تمامی مقالات استفاده کرده ایم.

هتل های در تور کربلا از همدان

اولین نکته ای که به ذهن زائرین عزیز امام حسین(ع) می رسد، همین بحث محل اقامت در تور های کربلاست. ما به شما این تضمین را می دهیم که هتل های درجه الف و ب را برای شما در نظر گفته ایم تا بتوانیم نظر شما را از همه لحاظ جلب کنیم. نکته ای که بسیار مهم هست، سختی در کاروان ها و تور های کربلاست.... زیارت امام حسین و سایر مرقد ها سختی های خود را به همراه دارد، پس سعی کنید تا نهایت همکاری را با مسئولین کاروان و مداح کاروان داشته باشید تا هم به شما و هم سایر زائرین لحظات خوشی رقم بخورد.

تور کربلا - همدان - خیمه گاه امام حسین

نحوه ثبت نام تور کربلا از همدان

همواره به دنبال راحت کردن نحوه ثبت نام شما برای کربلا هستیم. در حال حاضر شما میتوانید پس از مطالعه اطلاعات دقیق درباره تور کربلا 1401، نسبت به ثبت نام اقدام کنید. در این بخش پر سوال ترین مسئله نحوه واریز هزینه تور می باشد. در نهایت میتوان برای ثبت نام کاروان های کربلا شما را به صفحه ثبت نام کاروان کربلا هدایت کرد.

آمار اعزام کاروان های آرمین از همدان

در ظاهر آرمین تراول تنها به تهران افاقه میکند اما اینطور نیست، گروه زیارتی آرمین حتی مسافرین اعزامی از همدان را به سمت تهران دعوت کرده و از فرودگاه امام (ره) به سمت فرودگاه بین المللی نجف الاشرف واقع در کشور عراق هدایت می کند. مسئولین برگزاری تور های آرمین در روز پرواز به صورت شیفتی قبل از گیت و بعد از گیت کنترل، شما را همراهی خواهند کرد. اگر در شهر ساوه ساکن هستید، پیشنهاد ما به شما تور کربلا از ساوه می باشد.

تور زمینی کربلا از همدان 

امید بسیاری از مسافرین ما در استان همدان، تور های زمینی کربلا بود که تا کنون متاسفانه مرز زمینی باز نشده است. اگر مرز زمینی باز بشود، بسیاری از هزینه های گزاف از بین می رود و زائرین الحسین میتوانند به راحتی به صورت زمینی سفر کنند. که قطعا هزینه تور های زمینی کمتر از تور های هوایی هست. 

خدمات کاروان کربلا همدانی ها

خب برای هر مسافری تغذیه و هتل بسیار مهم است. چون شما لایق بهترین ها هستید ما برای شما خدمات غذایی در عراق را به صورت سلف سرویس آماده کرده ایم. در کاروان های هوایی ، پرواز رفت و برگشت | صبحانه ناهار و شام در هتل | بیمه مسافرتی کامل | مدیر و مداح مجرب و.... را تدارک دیده ایم.

خدمات غذایی در تور کربلا از همدان

تور اقساطی کربلا از همدان

تور های کربلا اقساطی را فعال کردیم تا شهروندان عزیز همدانی بتوانند به صورت راحت سفر کنند. شما میتوانید به دو صورت اقساطی سفر کنید : 1- بازنشستگان بیمه تامین اجتماعی یا کارمندان بانک رفاه که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند. 2- افرادی که دارای دسته چک صیادی هستند و می توانند چک های دارای کد رهگیری صادر کنند. 50 درصد مبلغ تور را به صورت نقدی پرداخت کنند و مابقی را با 3 چک در 3 ماه پرداخت کنند.

 

کاروان کربلا ارزان از همدان

کاروان های گروهی کربلا از همدان اگر به صورت دوسر هوایی باشند باید از طریق تهران اعزام شوند. حتی در کاروان های یک سر هوایی کربلا از همدان هم باید در مسیر رفت، از تهران اعزام شوند و در مسیر برگشت با اتوبوس در همدان پیاده خواهند شد. در کاروان های دو سر زمینی کمی داستان متفاوت می شود، چون حرکت از سوی شهر همدان هست و بازگشت هم به سوی همدان می باشد و نیازی به حضور در استان یا شهرستان دیگر نیست. بسیاری از مسافرین ما از تور کربلا رباط کریم استفاده کردند !

مسجد سهله کاروان کربلا از همدان

تور های لحظه آخری کربلا

در تور های لحظه آخری شما باید به صورت لحظه ای آماده اعزام باشید. یعنی ممکن هست هر لحظه کاروان به اعزام در بیاید. این نوع کاروان ها، با ارزانترین نرخ پرواز یا اتوبوس احتساب شده هست و گزینه خوبی برای سفر زائرین  کم توان  امام حسین (ع) می باشد.

نحوه پرداخت هزینه تور کربلا از همدان

در بحث پرداخت هزینه تور ما راه های زیادی برای شما گذاشته ایم. شما میتوانید از طریق حساب های اعلامی به شما هزینه را انتقال بدهید. همچنین می توانید از طریق درگاه پرداخت هزینه را پرداخت کنید. 

نحوه ثبت نام تور کربلا از همدان

شما میتوانید از طریق صفحه ثبت نام تور کربلا، مراحل ثبت نام خود را پیش ببرید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. در حال حاضر تمامی تور های آرمین تراول از همه جای ایران اجرا می شود.

جمع بندی

در حد توان سعی کردیم درباره تور های کربلا از همدان به شما اطلاعات مفید را انتقال بدیم. امیدواریم از محصولات و خدمات آرمین تراول استفاده کنید. همچنین شما میتوانید برای ثبت نام تور های کربلا از طریق صفحه ثبت نام تور کربلا اقدامات لازم را انجام دهید.