اخبار

تور کربلا از اردبیل + تور زمینی و هوایی 1403
تور کربلا از اردبیل + تور زمینی و هوایی 1403

تور کربلا از اردبیل

بیشتر ترک زبان ها و عشاق امام حسین (ع) در سال چندین بار به سوی کربلا می روند. از همین رو افراد بسیاری از ما تور زمینی هوایی کربلا از اردبیل را می خواهند. شرکت خدمات مسافرتی، زیارتی، سیاحتی و جهانگردی آرمین تراول با بیش از 22 سال سابقه درخشان آماده خدمات رسانی به شما زائرین عزیز می باشد. سالانه تعداد زیادی از زائرین با شرکت آرمین تراول به کربلا معلی مشرف می شوند.

میدانید... فاصله کوت تا کربلا چقدر است؟

تور-کربلا-از-اردبیل

پیشنهادات آرمین تراول به زائرین عزیز

اگر نمیخواهید برای سفر به کربلا هزینه بالایی بپردازید، میتوانید به راحتی از تور های زمینی کربلا آرمین تراول استفاده کنید. در صورتی که دانشجو و یا مشمول سربازی هستید، باید نسبت به اخذ مجوز از نظام وظیفه عمومی اقدامات لازم را به عمل بیاورید. اگر مسافرین شما شامل کودکان و خردسالان می شوند، پیشنهاد ما به شما تور دوسر هوایی کربلا می باشد. در صورتی که بازنشسته یا شغل آزاد دارید آرمین تور کربلا در روز های غیر تعطیل را پیشنهاد می دهد. در صورت داشتن وضیعت مالی متوسط، پیشنهاد ما به شما تور های یکسرهوایی آرمین تراول می باشد. همچنین توجه داشته باشید، برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

در سفر به کربلا همراه خود چه وسایلی داشته باشیم ؟

سعی کنید تا جایی که میتوانید تنها اطلاعات ضروری را همراه خود داشته باشید و از به همراه داشتن وسایل اضافی جلوگیری کنید. زیرا در کشور عراق شما را اذیت خواهند کرد. وسایل ضروری : لباس های متناسب هر فصل، حوله، فلاسک چای، مسواک و... می باشد. از به همراه داشتن لوازمی مانند لپتاپ، زیورآلات و... جلوگیری کنید. تور کربلا مخصوص گیلانی های عزیز، از شمال به کربلا راهی شوید.

بخوانید : چه وسایلی در سفر به کربلا ببریم ؟

خدمات تور های کربلا آرمین تراول

تور های کربلا آرمین تراول به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند. 1 - تور های دو سر هوایی 2-تور های یکسرهوایی 3- تور های دوسر زمینی می باشد. که بهترین و گرانترین تور کربلا، تور دوسر هوایی می باشد. تور یکسرهوایی مناسب افرادیست که بیشتر علاقه به زیارت دارند و علاقه ای به کیفیت بالای تور ندارند. تور های دو سرزمینی کربلا هم که معروف به خستگی شیرین می باشد. زیارت مکان های زیارتی کربلا، آداب خاصی دارد.

خدمات غذایی تور کربلا از اردبیل

بسیاری از دوستان اردبیلی به دنبال مشاهده خدمات غذایی تور های کربلا هستند. ما برای تور کربلا از اردبیل بهترین خدمات غذایی ایرانی را در نظر گرفته ایم. شما میتوانید در تور کربلای خود از غذاهایی مانند خورشت قیمه، خورشت قرمه، مرغ، کوبیده و جوجه استفاده کنید. در کنار تمامی وعده های غذایی میوه تازه موجود است و شما میتوانید از دوغ، نوشابه و آب معدنی هم استفاده کنید.

پیشنهاد ما به مشهدی های عزیز : کاروان کربلا از مشهد هست !

تور کربلا هوایی و یا زمینی برویم؟

یکی از چالش های بزرگ میان راه زائرین عزیز، انتخاب میان تور های زمینی و یا هوایی کربلاست. در این قسمت باید با شما رو راست باشیم. اگر افراد خردسال و یا سالمند همراه خود دارید بهتر است از تور های هوایی کربلا استفاده کنید. زیرا راحتی ای که در تور های دو سرهوایی کربلا هست در هیچ توری نیست. همچنین اگر خودتان برای زیارت سید الشهدا امام حسین(ع) می روید، میتوانید از تور های یکسرهوایی و یا دوسر زمینی استفاده کنید. تور کربلا برای قزوینی های عزیز، مناسب ترین تور میباشد.

تفاوت تور هوایی و زمینی در شیراز : تور کربلا از شیراز !

هتل های کاروان کربلا از اردبیل، نزدیک حرم هست؟

با توجه به اینکه هتل های بسیار نزدیک که مشرف به حرم هاست در اختیار شیخ های عرب هست، متاسفانه نمیشه در این هتل ها اقامت داشت. آرمین تراول همیشه به دنبال پیدا کردن هتل نزدیک حرم، با کیفیت و قیمت مناسب هست. از این رو تا امروز توانستیم رضایت حداکثری را کسب کنیم. هتل های عراق که بسیار نزدیک به حرم های مطهر هستند، کثیف و یا گران هستند. فاصله حدودی پیاده روی هتل های نجف و کربلا تا اماکن زیارتی حدود 10 دقیقه می باشد.

تور زمینی کربلا به چه صورت برگزار می شود؟

تور های زمینی کربلا از اردبیل، با توجه به استقبال بیش از اندازه به صورت مستقیم برگزار می شود. بسیاری از افراد که توانایی اجرای کاروان های زیارتی به صورت کامل را ندارند، در تلاش برای پاسکاری زائرین هستند. که این امر پسندیده ای نیست و اعضای گروه زیارتی آرمین تراول با این موضوع مخالف هستند. تور زمینی آرمین به 2 صورت برگزار میشود، اتوبوس های 22 نفره وی آی پی و یا اتوبوس های کلاسیک که 44 نفره هستند. که پیشنهاد ما اتوبوس های 25 نفره هستند. خرید از بازار امام صادق(ع) کربلا مناسب است؟

اگر تور کربلا میخواهید کلیک کنید : تور کربلا از لرستان چه قیمت هست؟

بیمه مسافرتی کامل در تور کربلا چیست؟

یکی از اولویت های کاروان های آرمین تراول، همین بیمه مسافرتی کامل هست. بسیاری از افراد تور بر که بدون مجوز در حال فعالیت هستند، زائرین را بیمه کامل نمیکنند و زائرین بعد از بروز حادثه متوجه این می شود. بهتر است قبل از خرید تور، نسبت به تمامی اطلاعات تور و یا کاروان واقف بشویم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

همچنین بدانید : تور کربلا از کرمان جزو تور های پر فروش آرمین تراول شد !

چرا باید از تور کربلا آرمین تراول استفاده کنیم؟

  1. تمامی تور های کربلا آرمین تراول دارای مجوز رسمی از وزارت گردشگری هستند.
  2. تور های زیارتی کربلا دارای مدیر و مداح کاروان هستند.
  3. تور ها به صورت گروهی بوده و اعضای تور در تمامی مراحل در کنار شما هستند.
  4. امکان خرید اقساطی از آرمین تراول همیشه فعال هست !

تور کربلا آرمین تراول

بهترین زمان برای سفر به کربلا

از قدیم الایام سفر به صورت گروهی یا همان تور بیشتر در میان زائرین رواج داشته هست. کمتر کسی تنها به این شهر های زیارتی سفر می کند. زمان مناسب برای سفر به شهر زیارتی کربلا را میتوان به 2 دسته تقسیم کرد : 1- بر اساس شرایط آب و هوا 2- ایام های مناسبتی شیعیان

اوج سفر های کربلا و نجف را می توان در ماه های محرم و صفر به چشم دید. در روز های عاشورا، تاسوعا، عید قربان، اربعین، عید نوروز زائرین امام حسین (ع) برای سیدالشهدا سنگ تمام می گذارند. هر ساله بین دولت کشور عراق و ایران توافقاتی مبنی بر امنیت حاصل می شود.

نکته : معرفی مکان های زیارتی نجف به زائرین عزیز !

نکات قابل توجه قبل از خرید تور کربلا

  • تور های زمینی و هوایی کربلا خود را از آژانس های معتبر تهیه کنید.
  • همچنین شما میتوانید تور های کربلا از مبداهای مختلف ایران را در سایت آرمین تراول مشاهده کنید.
  • هرگز تلاش بر ورود غیرقانونی به کشور عراق نکنید.
  • در شهر کربلا و اماکن های زیارتی کشور عراق از انجام اعمال خارج از عرف خودداری کنید.
  • از مدارک هویتی خود نظیر کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و... با دقت مراقبت کنید.
  • شماره موبایل اعضای کاروان و مدیر کاروان را همراه خود داشته باشید.

از دست بدید : کاروان کربلا از شهریار چند هست؟

خرید قسطی تور کربلا از اردبیل

خرید قسطی تور کربلا از اردبیل در حال حاضر با پوشش بانک رفاه که برای بازنشستگان هست، قابل اجراست. یکی دیگر از شرایط خرید قسطی تور کربلا، شرایط پرداخت از طریق اعتبار با چک صیادی می باشد. که شما در این طرح میتوانید از طریق چک های صیادی خودتون تا سقف 60 میلیون اعتبار دریافت کنید. همچنین دیگر طرح قسطی ما برای افراد دارای چک صیادی بدون نیاز به باک رفاه قابل انجام است.

اقساط برو سفر : تور کربلا از ارومیه قسطی، تنها در آرمین تراول

جمع بندی

تور کربلا از اردبیل بهترین انتخاب برای ترک زبانان عزیز آذربایجان غربی می باشد. شما میتوانید جهت ثبت نام تور های زیارتی کربلا از این صفحه اقدام کنید.