درباره ما

درباره آژانس مسافرتی آرمین تراول

آژانس مسافرتی آرمین تراول ارائه دهنده خدمات مسافرتی در رباط کریم واقع شده است. فروش بلیط پرواز داخلی و خارجی، تور های طبیعت گردی، تور های سیاحتی و زیارتی گوشه ای از خدمات آرمین تراول است. آرمین مفتخر به انجام خدمات بلیط های قطار شما می باشد. آرمین رباط کریم با کد 670 تنها نمایندگی رسمی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در شهرستان های استان تهران است.

فروش بلیط هواپیما خارجی

خرید راحت و سریع بلیط هواپیما خارجی دیگر یک رویا نیست. شما میتوانید به صورت 24 ساعته و در تمامی روز های هفته بلیط پرواز خارجی خود را خرید و به سفر خود برسید. همچنین شما میتوانید برای پیگیری روند صدور بلیط و یا استرداد بلیط خود با شماره 09389464506 پشتیبانی 24 ساعته آرمین تراول در ارتباط باشید.

فروش بلیط هواپیما داخلی

علاوه بر فروش پرواز های خارجی با ارزانترین قیمت آرمین تراول مفتخر است، بلیط هواپیما داخلی را با ارزانترین نرخ موجود در بازار صادر و تحویل شما دهد. صدور بلیط از تمامی ایرلاین های معتبر ایرانی اعم از : ایران ایر، ماهان ایر، ایران ایر تور، معراج ایر، قشم ایر، زاگرس و… به تعداد نامحدود !

تنها نمایندگی راه آهن ج.ا.ا در منطقه

آرمین تراول با کد 670 تنها نمایندگی مجاز فروش بلیط قطار های مسافربری می باشد. فروش بلیط قطار های فدک، رجا، نورالرضا، سفیر و… تنها در آرمین تراول. قطار های مسافربری بسیار محبوب هستند.چون هم قیمت مناسبی دارند و هم برای کسانی که از پرواز میترسند توصیه می شود.

تور های زیارتی داخلی و خارجی

فروش و اجرا مستقیم تور های زیارتی داخلی و خارجی اعم از تور مشهد مقدس، تور کربلا و… از خدمات آرمین تراول می باشد. ما در آرمین سعی می کنیم تا با به کارگیری متخصصان در زمینه گردشگری و توریسم فعالیت کنیم تا لحظه ای به شما بد نگذرد. آرمین تراول مفتخر هست که با بیش از 20 سال سابقه درخشان خدمات گردشگری، مسافرتی و زیارتی را به صورت مستقیم در خدمت مردم بوده است.