ویزای دبی | دریافت سریع و ارزان + لیست مدارک 2023

ویزای دبی، تنها راه ورود به صورت قانونی به کشور امارات متحده عربی است. شما برای سفر به شهر دبی حتما باید به همراه پرواز و هتل، ویزای دبی خود را هم به همراه داشته باشید. در این برگه می خواهیم صفر تا صد شرایط و لیست مدارک نیاز برای اخذ ویزای دبی را بیان کنیم. امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را ببرید.

ویزای دبی، تنها راه برای سفر به دبی 

ویزای دبی آرمین تراول

بیشتر مسافرین مسیر دبی بدون اطلاع قبلی، تنها نسبت به خرید بلیط و رزرو هتل اقدام می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید قبل از اقدام این چنینی حتما از کارگزار هایی مانند آرمین تراول اطلاعات دقیقی در خصوص سفر به کشور مقصد بگیرید تا بتوانید با آسودگی خاطر سفر کنید. در حال حاضر کشور امارات برای سفر به این کشور، به ویزا نیاز دارد. در ادامه در خصوص نوع ویزا های دبی صحبت خواهیم کرد. با ویزای توریستی دبی می توانید مجوز سفر به این کشور را دریافت کنید البته توجه داشته با توجه به نوع های مختلف ویزا، اقامت شما تعیین خواهد شد.

شرایط اخذ ویزای دبی

شرایط اخذ ویزای دبی بسیار سهل است. برای دریافت ویزای این کشور تنها باید کپی پاسپورت، کارت ملی و شناسنامه خود را در اختیار کارگزاران معتبر قرار دهید. شرایط بسیار جالبی برای دریافت ویزای امارات وضع شده که در ادامه با هم بیشتر خواهیم خواند. 

شرایط اخذ ویزای دبی به شرح ذیل است:

 • آقایان زیر 18 سال که به صورت تنها میخواهند سفر کنند باید شناسنامه پدر و مادر خود را هم ارائه دهند. 
 • دختران زیر 18 سال به هیچ صورت نمی توانند به صورت انفرادی برای ویزای دبی اقدام کنند.
 • مدت اعتبار ویزای توریستی دبی 14 روز است. چنانچه بیشتر از این زمان در دبی بمانید، ملزم به پرداخت جریمه هستید. 
 • داشتن بیمه نامه در هنگام ورود به دبی الزامی است که این مورد در زمان اخذ ویزا برای شما صادر خواهد شد. 
 • صدور ویزای دبی برای آقایان زیر 50 سال مجرد مجدد فعال شده است و شما می توانید مانند سابق به دبی سفر کنید. 

انواع ویزای دبی یا ویزای امارات

تفاوتی میان ویزای دبی یا ویزای امارات وجود ندارد و صرفا ویزای دبی برای کل کشور امارات صادر می شود. در این بخش به صورت کامل انواع مختلف ویزای دبی را خواهیم گفت.

 1. ویزای توریستی دبی: ویزای توریستی دبی همانطور که از نامش پیداست برای افرادیست که صرفا به دنبال گردش و سیاحت هستند. این نوع از ویزا به صورت الکترونیکی صادر می شود که معمولا به صورت گروهی رزرو می شود؛ اما امروزه به صورت انفرادی هم اخذ می شود.
 2. ویزای تحصیلی دبی : این نوع ویزا مخصوص کسانی است که به دنبال تحصیل در دبی هستند. پروسه دریافت این ویزا کمی طولانی تر از ویزای توریستی دبی است. 
 3. ویزای کاری دبی: افرادی که دارای پیشنهاد های شغلی در دبی هستند و یا می توانند در دبی اشتغال ایجاد کنند می توانند برای دریافت این ویزا اقدام فرمایند. 
 4. ویزای ترانزیت امارات(ویزای فرودگاهی دبی): افرادی که به دنبال سفر به مقصدی دیگر هستند اما ناچار باید در کشور امارات منتظر بمانند، ویزای فرودگاهی صادر می گردد.
 5. ویزای تجاری دبی هم که مخصوص بیزینس من ها یا همان تجار ها است.

انواع ویزای توریستی دبی

هزینه ویزاهای توریستی دبی متفاوت است پس اگر تفاوت قیمت های فاحشی را دیدید، تعجب نکنید!

ویزای توریستی عادی : با ویزای توریستی عادی دبی میتوانید به مدت 14 روز در دبی اقامت داشته باشید و تنها یکبار میتوانید به این کشور سفر کنید.(یکبار ورود!)

ویزای توریستی یک ماهه: این ویزا مختص توریست هایی است که به قصد بازدید از نمایشگاه به این کشور سفر میکنند و به دنبال اقامت بیشتر از 14 روز هستند.

ویزای توریستی یک ماهه چند بار ورود : با اخذ این نوع ویزا شما میتوانید ظرف یکماه هرچند بار که خواستید به این کشور سفر کنید. 

ویزای توریستی سه ماهه : با اخذ این نوع ویزا می توانیید از 1 تا 90 روز به صورت کامل در دبی اقامت داشته باشید. 

ویزای توریستی سه ماهه چند بار ورود : با اخذ این نوع ویزا می توانید ظرف مدت سه ماه هر چندبار که مایل باشید به دبی سفر کنید.

مدارک جدید برای اخذ ویزا دبی

برای درخواست ویزای دبی شما باید مدارک زیر را به آرمین تراول برسانید تا بتوانیم برای شما ویزای دبی را درخواست دهیم. 

 • تصویر صفحه اول پاسپورت
 • تصویر کارت ملی
 • تصویر شناسنامه
 • عکس
 • بیمه نامه مسافرتی که برای شما صادر می شود
 • پاسخ منفی تست کرونا در صورت نداشتن کارت واکسن انگلیسی

مدت زمان بررسی درخواست ویزای دبی

ویزای دبی به دو صورت صادر می شود : عادی و فوری. در مبنای محاسبه روز های اخذ ویزا باید تعداد روز های تعطیل سفارت و تعطیلات رسمی کشور را هم لحاظ کنید. هر کدام از ویزا ها از زمان صدور دارای 2 ماه اعتبار است. مدت زمان پاسخگویی به ویزا و صدور آن 1 تا 3 روز کاری خواهد بود.

نکات مهم ویزای دبی

توجه داشته باشید اگر ویزای شما ریجکت شود، مبلغ ویزا به شما عودت نخواهد شد. کشور امارات متحده عربی به افراد زیر 18 سال که دارای قیم قانونی هستند به صورت تنها، ویزا نمی دهد. در صورت عدم بازگشت مسافر و یا بروز حادثه، پرداخت کلیه ی جریمه ها بر عهده مسافر است.

خرید تور دبی ارزان

تور ارزان دبی

بسیاری از مسافرین تور های دبی در کنار درخواست ویزای دبی، از ما تور ارزان دبی هم می خواهند که ما میتوانیم برای شما هتل و پرواز هم رزرو کنیم. در این روش سفر شما بی دغدغه به دبی سفر خواهید کرد.

درخواست صدور ویزای دبی

شما برای درخواست صدور ویزای دبی میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان آرمین تراول در ارتباط باشید.

۱- مراجعه حضوری : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک ۱۱

۲- تماس با تلفن های دفتر : ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۰ / ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۱ / ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۲

۳- تماس با خط های همراه دفتر : ۰۹۳۸۹۴۶۴۵۰۶ – ۰۹۹۲۵۳۰۱۱۳۷

4- عضویت در کانال های داخلی و خارجی آرمین به نشانی : ARMINTRAVEL

قیمت ویزای دبی

قیمت ویزای کشور در امارات سال 2022 مطابق درهم روز محاسبه خواهد شد؛ که قیمت آن به درهم 290 درهم است. با درهم امروز که حدودا 9 هزار تومان است، چیزی در حدود 2.600.000 است. همچنین اگر چند درخواست ویزا داشته باشید قطعا برای شما تخفیف لحاظ خواهد شد.

چرا به دبی سفر کنیم؟

یکی از رایج ترین سوال هایی که میتواند در ذهن بسیاری از افراد به وجود بیاید همین سوال است. چرا باید به دبی سفر کنیم؟ آیا سفر به دبی ارزش دارد؟ در صورت سفر به دبی به کجاها برویم؟ در این بخش با هم می خواهیم کمی درباره ی شهر دبی واقع در کشور امارات متحده عربی صحبت کنیم.

درباره دبی بدانیم!

دبی یکی از شهر های کشور امارات متحده عربی است که جزو مدرن ترین شهر های توریستی دنیا به شمار می آید. از همین جهت بسیاری از گردشگران به سوی این شهر سفر میکنند تا بتوانند از معماری های شگفت انگیز و آسمان خراش های فوق العاده دیدن کنند. جالب است بدانید این شهر در خلیج فارس قرار دارد و زیباتری ساحل را از خلیج فارس برای اوست. از جهات مختلف می توان به شمال شرقی به شارجه، از جنوب به ابوظبی و از جنوب شرق به کشور عمان اشاره کرد.

در دبی همه چیز به سرعت تغییر پیدا می کند. گاهی اوقات شاهد تغییرات بسیار زیاد در مدت بسیار کمی هستیم. از همین رو توانسته بسیاری از افراد دارای بیزینس و یا کسب و کار را به خود جذب کند. دبی یکی از بهترین شهر ها برای سافاری در صحرا یا قایق سواری است.

بهترین زمان سفر به دبی

دبی آب و هوای کویری و بسیار خشک دارد. در تمام ایام سال شما گرما و خشکی هوا را تجربه خواهید کرد. در دبی به طور کلی دو فصل داریم، فصل گرم و فصل گرم تر که در زمستان ها هوا به حداکثر دما یعنی 23 درجه می رسد و در شب ها تا 14 درجه سانتی گراد پایین خواهد آمد. بیشتر ایرانیان در ایام تعطیلی نوروز به سوی دبی سفر میکنند که در آن ایام قیمت تور های دبی بسیار بالا می رود.

فصل کم سفر دبی کی هست؟

در فصل تابستان بخاطر گرم بسیار زیاد هوا و شرجی بودن بسیار بالای هوای شهر، توریست کمی به این شهر در این ایام سفر می کند. در این زمان اکثر هتل ها تخفیف های بسیار زیادی لحاظ می کنند. از همین رو این فصل را (آف سیزن) یا بهترین زمان برای سفر ارزان به دبی است.

در دبی کجا اقامت داشته باشیم؟

در بحث اقامت در دبی شما دو گزینه ی اصلی پیش رو دارید، اقامت در مرکز شهر یا در نزدیکی دبی مارینا. اگر اهل گردش و سیاحت هستید می توانید هتل های نزدیک مرکز شهر را انتخاب کنید تا از جاذبه هایی همچون برج خلیفه (بلندترین ساختمان جهان) دیدن فرمائید.

جمع بندی

در این بخش سعی کردیم صفر تا صد ویزای دبی را برای شما توضیح دهیم. امیدواریم بتوانید بهترین کارگزار درخواست ویزای دبی را انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر یکبار ریجکت شوید، برای درخواست مجدد کمی اذیت خواهید شد.