تصویر-شاخص-تور-کربلا

تور کربلا قسطی | شرایط آسان + وام فوری

عضویت-در-ایتا

تور کربلا قسطی مناسب آن دسته از افراد است که به دنبال تور های قسطی کربلا هستند، با این شرایط شما میتوانید تا سقف 60 میلیون تومان تنها با دسته چک صیادی خود به کربلا ی معلی مشرف شوید. تنها کافیست 2 هفته زودتر از موعد حرکت کاروان به دفتر آرمین تراول مراجعه فرمایید. در این طرح که شامل بیشتر افراد جامعه می شود ما به آسودگی شما بسیار فکر کرده ایم و توانسته ایم شرایط قسطی را فعال نماییم.

تور کربلا قسطی

تور کربلا قسطی

یکی از بهترین و راحت ترین روش پرداخت هزینه های تور کربلا، روش اقساط تور های کربلا است. شما در این روش تنها با فیش بازنشستگی خود و یا دسته چک صیادی میتوانید تا سقف 60 میلیون تومان اعتبار برای سفر دریافت کنید. این تور مناسب افرادی ست که تعداد ثبت نامی تور کربلا آن ها بسیار بالا بوده و از پس هزینه های این تور بر نمیایند و از طرفی دیگر دلشان برای زیارت امام حسین (ع) لک زده است.

تور کربلا نوروز 1402 برای شماست.

نحوه دریافت وام سفر

برای دریافت وام سفر شما بایستی دو هفته زودتر از موعد حرکت کاروان و یا تور خود به دفتر آرمین تراول برای تکمیل فرم تشریف بیارید. بعد از احراز هویت شما توسط سامانه ی کاملا آنلاین که اختصاصی برای آژانس آرمین تراول است میتوانید برای دریافت وام اقدام فرمایید. توجه داشته باشید برای دریافت این وام هرگز نباید وام معوقه و یا چک برگشتی داشته باشید. اگر یکی از این دو برای شما اتفاق افتاده باشید، این طرح به شما تعلق نخواهد گرفت. در این طرح قسطی هم می توانید پول نقد را برای خرید تور کربلا دریافت کنید و هم میتوانید به صورت اقساط هزینه ی تور خود را پرداخت کنید.

تاریخ تور کربلا قسطی

به دلیل مجری مستقیم بودن تور های کربلا، بیشتر تاریخ های هر ماه را دارای تور هستیم. شما میتوانید توری را که با برنامه ی شخصی خود سازگار است را انتخاب و از طریق صفحه ثبت نام تور کربلا آن را به اطلاع ما برسانید. در حال حاضر برای تمامی تاریخ های دی ماه دارای تور کربلا هوایی و زمینی هستیم. فرقی نمی کند که در چه ماهی این مقاله را می خوانید؛ به دلیل مجری مستقیم بودن آرمین تراول تمامی تاریخ های سال به شرط بازبودن مرز ها، امکان برگزاری تور می باشد.

شرایط تور کربلا اقساط

همانطور که بالاتر گفتیم شرایط این وام صرفا در درجه ی اول برای افراد بازنشسته، سپس افراد دارای دسته چک صیادی است. همچنین هرگز نباید دارای وام معوقه و یا چک برگشتی باشید. حتما به این مورد توجه کافی را داشته باشید ! این شرایط صرفا برای تور های کربلا نبوده و تور مشهد هوایی را هم میتوانید به صورت قسطی خریداری کنید.

وام سفر کربلا چقدر سود کشیده میشود؟ 

برای اطلاع از شرایط ویژه وام ها حتما باید داخلی 6 شماره تلفن 021/56434900 تماس حاصل فرمایید. با ارتباط با بخش مدیریت میتوانید به راحتی تمامی سوال های خود را بپرسید و کارهای خود را برای دریافت وام شروع کنید.

تور کربلا از مشهد مقدس با شرایط اقساط !

تور های کربلا چند روزه است؟

تور های زمینی کربلا 6 شب اقامت و به طور کلی 8 روز است. در تور های هوایی 7 شب اقامت هتلی داریم که کلا با پرواز رفت و برگشت 8 روز حساب میشود. چنانچه اگر تور 3 روزه کربلا را میخواهید میتوانید با اطلاع قبلی به کارشناسان آرمین تراول، پرواز برگشت خود را زودتر رزرو کنید.

تماس تلفنی با مجموعه آرمین تراول

در این روش میتوانید به راحتی با برقرای تماس تلفنی، تور کربلای خود را از هر جای ایران خریداری کنید. تلفن های مجموعه آرمین تراول رباط کریم برای شما لیست شده است.

۱- تلفن های دفتر : ۰۲۱/۵۶۴۳۴۹۰۰ – ۰۲۱/۵۶۴۳۴۹۰۱ – ۰۲۱/۵۶۴۳۴۹۰۲

۲-شماره های همراه دفتر :  ۰۹۹۲۵۳۰۱۱۳۴ / ۰۹۳۸۹۴۶۴۵۰۶

۳- تلفکس : ۰۲۱/۵۶۴۳۴۸۸۸

تور هوایی کربلا اقساطی میشود؟

بله تمامی تور های داخلی خارجی آرمین تراول دارای شرایط اقساط هستند. این سرویس برای رفاه حداکثری شما عزیزان ایجاد شده است تا بتوانید به صورت قسطی به سفر بروید. با توجه به گران بودن هزینه های تور هوایی کربلا، این شرایط قسطی خیلی به کمک شما خواهد آمد تا بتوانید خود و خانواده تان به صورت قسطی به کربلا بروید. دیگر چه شرایطی از این بهتر میخواهید؟

خدمات تور کربلا به صورت اقساط

خدمات تور کربلا قسطی

خدمات تور های کربلا در تمامی شرایط یکسان است. خدمات هتلی، خدمات صبحانه، ناهار و شام در کنار بیمه مسافرتی در تور ها پابرجاست. اگر شما هم مانند زائرین تور های قبلی ما، تور های ارزان قیمت میخواهید از تور های زمینی کربلا استفاده کنید و اگر به دنبال راحتی بیشتر برای سفر هستید از تور های هوایی کربلا استفاده کنید. در تمامی تور های کربلا ما برای زائرین امام حسین(ع) سنگ تمام خواهیم گذاشت، فرقی نمی کند به صورت هوایی یا زمینی همچنین نقدی یا قسطی سفر کنید، در هر صورت برای شما بهترین شرایط را در نظر میگیریم. از لحاظ خدمات غذایی خوب است بدانید بهترین غذاهای ایرانی طبخ شده از مواد درجه یک برای شما سرو خواهد شد. در کنار تمامی وعده های غذایی میوه ی تازه هم میتوانید نوش جان کنید؛ هرگز به دنبال محدودیت برای آشامیدن و نوشیدن در کاروان ها نیستیم. 

زیارت سامرا و کاظمین در تور کربلا

زیارت سامرا و کاظمین در اولویت است. زائرین عزیز امام حسین(ع) در کنار زیارت در شهر های کربلا و نجف به دنبال زیارت شهر های زیارتی سامرا و کاظمین هم هستند. کارشناسان گروه زیارتی آرمین تراول در این راستا، برنامه زیارت دوره ای برای شهر های سامرا و کاظمین را برنامه ریزی کرده اند. در این برنامه شما در ابتدای صبح به سمت این شهر ها رفته و در آخر شب به سمت شهر کربلا برخواهید گشت.

بیمه مسافرتی در تور کربلا

بیمه های مسافرتی همواره در تور های مسافرتی آرمین تراول موجود است. بسیاری از مجریان تور های کربلا در جهت سود بیشتر، زائرین را بیمه نمیکنند که برای زائر عزیز در کشور عراق مشکلاتی به وجود خواهد آمد. پوشش کامل بیمه سامان در کشور عراق برای شما تهیه شده است.

تور های اسفند ماه کربلا

در اسفندماه، تور های هوایی و زمینی را در صفحه تور زمینی کربلا و تور هوایی کربلا برای شما به نمایش گذاشته ایم. شما میتوانید با توجه به نیاز خود بهترین تور ما را انتخاب کنید. تمامی تور ها دارای خدمات یکسانی است که شما میتوانید استفاده کنید.

چرا باید از تور های کربلا استفاده کنیم؟

زمانی که شما از تور های مطمئن برای سفر به کربلا استفاده میکنید، دیگر هرگز نگرانی ای نخواهید داشت. در این تور ها تمامی برنامه های سفر برای شما روال خواهد بود. تمامی هزینه های سفر اعم از ترانسفر رفت و برگشت، حرکت های بین شهری، هزینه های اقامت و خدمات غذایی تور کربلا با شما حساب شده است.

آیا آرمین تراول دارای مجوز رسمی است؟

بله قطعا؛ شرکت زیارتی، سیاحتی، مسافرتی و جهانگردی آرمین تراول با بیش از 22 سال سابقه درخشان در زمینه اجرای تور های داخلی و خارجی، زیارتی و سیاحتی در خدمت مشتریان خوب خود بوده است. شما میتوانید با سرچ کلمه ی آرمین تراول درگوگل بهترین ها را از ما بخوانید.

تفاوت تور وزارت گردشگری و حج زیارت و آزاد

برنامه های سازمان حج و زیارت کاملا روتین است. برنامه های دیگر توسط میراث فرهنگی و وزارت گردشگری اجرا می شود ( مانند ما ) که با مجوز های اخذ شده از این سازمان اجرا میشود. دسته دیگر که کاملا آزاد هستند به هیچ کدام از سازمان ها و وزارت ها مربوط نمی شود. در سال های اخیر برنامه های اجرا شده توسط برخی افراد که نهایتا به ضرر به مسافران تمام شده است. در ابتدا با نام سازمان گردشگری اقدام به ثبت نام می کنند و پس از دریافت هزینه ها در کشور مقصد رها می کنند. و شما به هیچ کسی هم نمیتوانید شکایت کنید زیرا نام این افراد در هیچ سازمانی ثبت نشده است. 

تور کربلا قسطی کرج

هموطنان عزیز کرجی شما میتوانید زین پس از تور های کربلا قسطی آرمین تراول استفاده کنید. تور کربلا از کرج یکی از بهترین تور های زیارتی شهر کرج است. در این تور های کربلا بهترین خدمات به زائرین عزیز امام حسین(ع) ارائه شده است.

تور کربلا قسطی از تهران 

خب تور ها اقساطی کربلا محدود به جای خاصی نمیشود و شما میتوانید از هر نقطه دارای کاروان یا تور کربلای آرمین تراول درخواست تور قسطی کربلا از تهران یا نقاط دیگر را داشته باشید. در تور قسطی کربلا از تهران شما تنها با چک صیادی خود به سوی کربلای معلی مشرف می شوید. بهتر است این را هم بدانید که صرفا با چک صیادی می توانید از این طرح استفاده نمائید. همچنین توجه داشته باشید، بهترین تور های کربلا قسطی از تهران اجرا می شود؛ دلیل این هم خیلی واضح است، زیرا در تهران به دلیل مرکزیت بهترین اتوبوس ها و پرواز ها را می توان رزرو کرد.  تور کربلا از تهران با اطلاعات بیشتر منتظر شماست.

تور کربلا قسطی قم

همچنین شما می توانید از حرم حضرت معصومه(س) به سوی حرم امام حسین(ع) سفر کنید اون هم به صورت قسطی. تنها با پرداخت 40 درصد مبلغ سفر به عنوان پیش پرداخت می توانید به راحتی به سوی نینوا بروید. حال فرقی نمی کند شما در تهران سکونت دارید یا قم، مهم این است که بتوانید به کاروان ها و تور های کربلا ما خود را برسانید. تور کربلا قسطی قم می تواند برای شما بهترین تجربه ی سفر را رقم بزند. تور کربلا از قم را هم ببینید !

قیمت تور کربلا قسطی چند است؟

شرایط تور کربلا قسطی

قیمت تور کربلا اقساط با شرایط پرداخت 14 ماهه در پایین ترین حد ممکن خود قرار دارد. برای رفاه حال هرچه بیشتر شما ما سود خود را بسیار کم کرده ایم. در این طرح اقساطی فوق العاده شما میتوانید تنها با پرداخت 40 درصد به صورت نقدی و مابقی را طی یک الی چهارده ماه پرداخت کنید.

هتل های تور کربلا قسطی

هتل های تور کربلا با توجه به نوع تور خریداری شده متفاوت است، اگر تور های درجه الف خریداری کنید مطمئنا اقامت در هتل های قصرالدره و اهل الجود را تجربه خواهید کرد و اگر هم تور های الف ویژه را خریداری نمائید هتل های شما یک سر و گردن بالاتر از مابقی تور ها خواهد بود. تنها تفاوت هتل های تور الف ویژه، نوع غذا و نوساز تر بودن هتل ها است.

جمع بندی

خیلی ممنون از شما که تا اینجا همراه ما بودید. از الان به بعد میتوانید از شرایط اقساط تور های کربلا آرمین تراول استفاده کنید. در این صفحه قصد کردیم به سوالات متداول شما پاسخ دهیم و اگر سوالی برای شما بی جواب مانده است با کارشناس تور زیارتی آرمین تراول تماس حاصل فرمائید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *