شاخص-تور-کربلا-فاطمیه

تور کربلا ایام فاطمیه 1401 زمینی و هوایی | شهادت حضرت زهرا

عضویت-در-ایتا

تور کربلا ایام فاطمیه مخصوص مخلصان اهل بیت است. در این ایام که بسیاری از افراد به دنبال تورهای کربلا هستند، میتوانیم به آن ها بهترین و ارزانترین تور کربلا ویژه ایام فاطمیه را معرفی نماییم. امیدواریم از این مقاله نهایت لذت را ببرید و بتوانید درانتها بهترین تور کربلا را انتخاب بفرمایید.

تور کربلا ایام فاطمیه 1401

تورکربلاایام-فاطمیه

بسیاری از شیفتگان مسیر کربلا در ایام فاطمیه به کربلا سفر می کنند. آنها برای عرض ارادت سختی مسیر را قبول و به سوی نینوا عزیمت می کنند. تور کربلا در ایام فاطمیه از آن دسته تورهای مناسبتی کربلای آرمین تراول است. در این این تورها که به دو صورت هوایی و زمینی برگزار می شود؛ بسیاری از زائرین به صورت هوایی به این سفر معنوی می روند. آرمین تراول مفتخر است به شما این تور کربلا را در ایام شهادت حضرت زهرا (س) را تقدیم کند. توجه داشته باشید با روزی 10 هزار تومان به صورت زمینی و با روزی 20 هزارتومان به صورت هوایی به کربلا سفر کنید. در ادامه این مقاله بیشتر به تور کربلا قسطی خواهیم پرداخت.

تور کربلا از کیش ارزان شد !

تور زمینی کربلا 

ارزانترین روش سفر به کربلا، استفاده از تور های زمینی کربلا است. شما با استفاده از تورهای زمینی کربلا شاهد حال و هوای عجیب کربلا خواهید بود. تور های زمینی کربلا درسال 1401 با اتوبوس vip یا کلاسیک به درخواست زائر اجرا میشود. بیشتر زائرین از کارشناسان آرمین تراول، اتوبوس های وی آی پی را می خواهند. هزینه ی تورهای زمینی دقیقا نصف قیمت تورهای هوایی کربلا می باشد.

خدمات تور کربلا فاطمیه

خدمات تورهای کربلا در ایام فاطمیه شامل زیارت های دوره ای شب های جمعه در کربلا است. خدمات غذایی هم که دربهترین کیفیت ممکن به زائرین عزیز ارائه می شود. برای استاده از خدمات بیشتر و یا دریافت خدمات اضافی حتما با مدیر کاروان در ارتباط باشید.

بازار های شهر کربلا چیست؟

تور هوایی کربلا ایام فاطمیه

تورهوایی-کربلا-فاطمیه

راحت ترین روش سفر به کربلا در زمان شهادت حضرت زهرا(س) تور هوایی کربلا است. درصد قابل توجهی از افراد میانسال یا افرادی که دارای کوکان خردسال هستند از تورهای هوایی کربلا استفاده میکنند. تور های هوایی کربلا شامل خدمات پرواز، هتل، بیمه مسافرتی، مدیر و مداح است. در هر صورت در سفر کربلا سختی وجود دارد، اما درکاروان های هوایی این سختی به پایین ترین حد ممکن می رسد.

تور کربلا از کرمانشاه چند است؟

تور کربلا شهادت حضرت زهرا(س)

تور هایی که در ایام شهادت حضرت زهرا (س) ارائه می شود، متاسفانه با توجه به افزایش قیمت هتل ها و پرواز ها، گران است. اما اصلا جای نگرانی نیست، گروه زیارتی آرمین تراول برای شما شرایط تور های اقساطی کربلا را فعال کردند به صورتی که میتوانید با 40 درصد مبلغ پیش پرداخت به کربلا و نجف سفر کنید.

تور کربلا از قم برای شماست

تور کربلا قسطی 1401

همانطور که در بالاتر خدمت شما عرض کردیم، تور های اقساطی کربلا به شما کمک میکند تا بتوانید در راحتترین شرایط ممکن به کربلا سفر کنید. هرگز نگران هزینه های سفر به کربلا نباشید. 

کاروان کربلا ایام فاطمیه 

کاروان های گروهی ایام فاطمیه در هر هفته، 4 کاروان است که شما می توانید نزدیک ترین و مناسب ترین کاروان را برای خود انتخاب کنید. دراین کاروان ها هم اقامت در هتل خواهدبود. تعداد شب های اقامت درتور های هوایی 2 شب در نجف و 5 شب در کربلا و همچنین در تور های زمینی 2 شب در نجف و 4 شب در کربلا است.

کاروان های هوایی و زمینی کربلا از همه شهر ها

بیمه مسافرتی در تور کربلا

در تمامی تور های کربلا وجود بیمه مسافرتی الزامی است. تور های هوایی و زمینی کربلا آرمین تروال هم دارای بیمه مسافرتی سامان است. در صورت بروز حادثه درکشور عراق میتوانید به نزدیک ترین نمایندگی بیمه سامان سر بزنید. مزیت بزرگ بیمه سامان پوشش کامل آن است. تور کربلا ماه رمضان 1402 برای شماست.

خرید آنلاین تور کربلا 

برای خرید آنلاین تور کربلا کافیست به صفحه ثبت نام تور کربلا سربزنید. بهترین تور خود را انتخاب کنید و منتظر تماس کارشناسان گروه زیارتی آرمین تراول باشید.

تور کربلا از مشهد چه شد؟

ارتباط با آرمین تراول

برای دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر کافیست با راه های ارتباطی زیر با کارشناسان آرمین تراول در ارتباط باشید. 

۱- مراجعه حضوری : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک ۱۱

۲- تماس با تلفن های دفتر : ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۰ / ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۱ / ۰۲۱۵۶۴۳۴۹۰۲

۳- تماس با خط های همراه دفتر : ۰۹۳۸۹۴۶۴۵۰۶ – ۰۹۹۲۵۳۰۱۱۳۴

4- عضویت در کانال های داخلی و خارجی آرمین به نشانی : ARMINTRAVEL

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین تور کربلا را در ایام فاطمیه به شما ارائه دهیم امیدواریم بتوانید بهترین تور کربلا را برای سفر خود انتخاب کنید. 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *