تصویر شاخص تور کربلا از شیراز

تور هوایی کربلا از شیراز با بهترین سطح خدمات

عضویت-در-ایتا

تور هوایی و زمینی کربلا از شیراز جزو محبوب ترین تور های کربلا آرمین تراول میباشد. زائرین عزیزی که ساکن استان فارس هستند، میتوانند از طریق تور کربلا از شیراز به کربلای معلی اعزام شوند. همچنین شما میتوانید از طریق صفحه ثبت نام تور کربلا نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت نام اقدام کنید.

تور هوایی و زمینی کربلا از شیراز

تور کربلا از شیراز

چرا باید از تور کربلا شیراز آرمین تراول که مخصوص شیرازی هاست استفاده کنیم ؟ اصلا چه لزومی بر استفاده از تور های کربلا آرمین وجود دارد؟ در ادامه این مقاله سعی داریم تا این سوالات شما را پاسخ بدهیم. طبق تجربه ای که از کاروان های گذشته کربلا به دست آورده ایم، سختی سفر کربلا را به چشم دیده ایم. در تور های کربلا و نجف که آرمین تراول بهترین مجری میباشد، شاهد اذیت شدن زائران هستیم.

خدمات تور های کربلا از شیراز

تور های هوایی کربلا شامل پرواز رفت و برگشت و خدمات هتلی می شود. همچنین ترانسفر بین شهری هم در تور ها موجود است. پرواز ها در بهترین ساعت روز رزرو می شود، به طوری شما ظهر به عراق بروید و غروب از عراق برگردید که نهایت استفاده را کرده باشید. در بحث هتل که در ادامه با هم بسیار خواهیم کرد باید خدمت شما سروران عزیز عرض کنیم که هتل ها درجه الف هستند.

گیلانی ها، تور کربلا از گیلان را ببینید !

خدمات تور های زمینی کربلا

قضیه تور های زمینی کربلا کاملا متفاوت میباشد. زیرا تور های زمینی کربلا دارای اتوبوس رفت و برگشت به جای پرواز رفت و برگشت است. تور هایی که معمولا با اتوبوس اجرا می شود، در هتل های درجه (ب) اقامت دارند اما آرمین تراول تور کربلا با اتوبوس و هتل الف هم دارد. اتوبوس های کشور ایران همگی وی آی پی هستند اما اتوبوس های کشور عراق مرسدس بنز 44 نفره میباشد. به دلیل وجود نداشتن اتوبوس های وی آی پی در عراق مجبور به استفاده از اتوبوس های 44 نفره هستیم.

هتل های کربلا و نجف

هتل یا محل اقامت کاروان و یا تور، برای زائرین و مدیران حائر اهمیت است. زیرا قرار هست حداقل 5 شب در هتل اقامت داشته باشید. هتل های کربلا و نجف که آرمین تراول برای شما رزرو کرده است، بسیار تمیز و مرتب میباشد. مورد بعدی که حائر اهمیت میباشد، نزدیک بودن هتل به اماکن زیارتی است. آرمین همواره سعی بر یافتن هتل های نزدیک و تمیز کرده و می کند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به مقاله هتل های تور کربلا تمامی عکس و جزئیات هتل ها را مشاهده کنید.

خدمات غذایی در کربلا و نجف

همیشه وقتی بحث غذا می شود، خیلی از سوالات به وجود میاید. غذایی که در تور کربلا ما برای زائرین سرو میکنیم، تمامی ایرانی است. یعنی غذاهایی مانند قیمه، قرمه، جوجه کباب، کباب کوبیده و… برای زائرین امام حسین (ع) طبخ میکنیم. اما موردی که چندین سال هست در عراق رواج پیدا کرده است و ما قبل آن هم در عراق بود، برنج هندی و پاکستانی است. در عراق برنج ایرانی به دلیل گران بودن، پیدا نمیشود. از این رو اعضای گروه زیارتی آرمین به دنبال بهترین برنج برای زائرین هستند. جهت مشاهده عکس غذاهای تور کربلا کلیک کنید.

همچنین ببینید : سرو جوجه کباب در تور کربلا آرمین تراول !

بیمه مسافرتی در تور های کربلا

زمانی که وسیله و یا چیزی بیمه نداشته باشد، ما انسان ها نسبت به خرید آن دل چرکین می شویم. مخصوصا اگر قرار باشد تور کربلا باشد که قرار است 7 روز به زیارت سید الشهدا امام حسین(ع) مشرف شوید. بسیاری از تور بر های کربلا، بدون در نظر گرفتن بیمه زائرین را به کربلای معلی میفرستند. زائرین قبل از حرکت، نسبت به خدمات تور اطلاعی ندارند. زیرا شخص تور بر برای آن ها توضیحی نداده است و فردا روی همین حرکت باعث ضرر زوار خواهد شد.

تور کربلا از قزوین بیمه دارد؟

چرا تور کربلا آرمین محبوب است؟

تور کربلا با خدمات ویژه 1401

حسن نیت، یکی از اصلی ترین بخش های کار گردشگری می باشد. بسیاری از مجریان بدون در نظر گرفتن کیفیت تور و رضایت زائرین تنها به فکر سود خود هستند. آرمین توانسته در سال اخیر مخصوصا سال 1400 رضایت حداکثری زائرین را کسب کند. شما هم میتوانید یکی از زائرین خوب ما باشید.

زیارت دوره ای سامرا و کاظمین در تور کربلا

زیارت سامرا و کاظمین برای زائرین عزیز محبوب خاصی دارد. به طوری که بسیاری از زائرین در خواست اقدامت یک شبه و یا دو شبه در کاظمین را دارند. شهر سامرا به دلیل نبود امنیت نسبتی گاهی اوقات بسته می شود . امکان ورود به این شهر وجود ندارد. در این صورت هزینه ای بابت نرفت به سامرا عودت داده نمی شود زیرا هزینه اتوبوس پرداخت شده است. زیارت سامرا و کاظمین در تور کربلا از گیلان به چه صورت است؟

بخوانید : کاروان کربلا از مشهد مقدس !

تور کربلا هوایی یا تور کربلا زمینی بخریم ؟

اگر به دنبال راحتی برای سفر کربلا هستید، تور دوسر هوایی کربلا مناسب شما است. در تور های هوایی کربلا، سختی در پایین ترین سطح خود قرار دارد. تمامی تور های آرمین از لحاظ خدمات هتل و غذا اوکی هستند اما در بحث حمل و نقل برخی تور ها، زائرین اذیت می شوند. شما فرض کنید در تور دوسر زمینی کربلا حدود 14 الی 20 ساعت در اتوبوس هستید، اما در پرواز حدود 40 دقیقه تنها معطل میشوید. که متاسفانه هم اکنون پرواز مستقیم از شیراز به نجف و یا بغداد وجود ندارد. در بسیاری از موارد تور های زمینی، در مرز مهران یا چذابه با چالش بسته شدن درب مرز روبرو می شوند، که باعث تاخیر چندین ساعته شما می شود.

تور زمینی کربلا از شهر قزوین با نازلترین قیمت !

چطور میتونم تور کربلا ثبت نام کنم؟

آرمین تراول همواره به فکر راحتی زائرین خود میباشد. از همین رو راه های متعددی برای ثبت نام تور کربلا به مجموعه خود اضافه کرده است. شما میتوانید از طریق راه های زیر تور کربلا خود را خریداری نمائید.

1- ورود به صفحه ثبت نام تور کربلا armintravel

2-تماس با شماره های دفتر : 56434900 – 56434901 – 56434902 – 56434888 

3- تماس با کانتر زیارتی :  09389464506

زیارت دست راست حضرت عباس در کربلا !

مدارک لازم برای ثبت نام تور کربلا

شما برای ثبت نام تور های کربلا به صورت زمینی و هوایی باید مدارک زیر را همراه خود داشته باشید. بهتر است پاسپورت خود را تمدید کنید اگر تاریخ انقضای آن سر رسید است.

1- اصل پاسپورت ایرانی یا خارجی با حداقل 6 ماه اعتبار

2- کارت واکسن انگلیسی با حداقل 2 دوز تزریق یا تست کرونا معتبر

3-فیش واریزی عوارض خروج از کشور ( مرز های زمینی : 15.000 و مرز های هوایی : 45.000 ) همراه داشته باشید.

کاروان های قبلی کربلای آرمین تراول

وقتی صحبت از اعتبار می شود، آرمین تراول حرفی برای گفتن دارد. آرمین تراول به مدت 6 سال مجری مستقیم تور های کربلا بوده و هست. هم اکنون در طرح گسترش زمینه های فعالیت سعی داریم تا تمامی نقاط ایران را پوشش دهیم.

حتما به بازارهای کربلا سر بزنید !

تفاوت تور های سازمان حج و زیارت و وزارت گردشگری در چیست؟

عمده ترین تفاوت تور های این دو سازمان در هزینه تور می باشد. همیشه تور های سازمان حج و زیارت گران تر از وزارت گردشگری است. در تور های حج و زیارت امکان شخصی سازی نیست و تمامی تور ها مطابق برنامه انجام می شود. نحوه ثبت نام تور های کربلا حج و زیارت به صورت قرعه کشی می باشد و امکان برگزاری تور با کل حجم زائرین نمی باشد.

اطلاع دقیق از فاصله شهر های عراق !

تور کربلا از شیراز قسطی

به لطف خداوند توانستیم برای خدمات رسانی بهتر و با کیفیت تر تور های اقساطی را از شیراز فعال کنیم. در این شرایط قسطی شما میتوانید با پرداخت تنها 40 درصد مبلغ تور به سفر رفته و مابقی را از یک الی بیست و چهارم ماه بازپرداخت بپردازید. هرچه بخواهیم از مزیت های تور های اقساطی بگوییم، کم گفته ایم. شما میتوانید با فیش حقوقی بازنشستگان خود هم به صورت اقساطی به کربلای معلی بروید.

اجرای تور کربلا از شیراز واقعیت دارد؟

در شهر شیراز به دلیل نبود پرواز مستقیم به سوی شهر نجف یا بغداد باید از شهر های تهران و یا سایر شهر ها استفاده کنید. در این برنامه ی تور ها شما اگر به دنبال تور های هوایی از شیراز هستید باید از شهر های اصفهان، تهران، تبریز و … به کربلا بروید. در تور های زمینی هم مشکلی وجود ندارد و شما میتوانید به راحتی از طریق تور های زمینی کربلا شیراز به سوی شهر عاشقان حسین(ع) بروید.

جمع بندی

در این صفحه سعی کردیم تا تمامی جزئیات تور کربلا از شیراز را برای شما بازگو کنیم. امیدواریم نهایت استفاده را کرده باشید. شما میتوانید از مقالات ما دیدن فرمائید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *