ثبت نام کاروان یک سر هوایی کربلا

آخرین کاروان ها

عدم موجودی کاروان یک سرهوایی

  • زائرین عزیز، لطفا توجه داشته تنها از آژانس های زیر نظر سازمان گردشگری و سازمان حج و زیارت برای زیارت عتبات و عالیات اقدام کنید.
  • مراقب پول های نقد ومدارک هویتی خود باشید.
  • از انجام اعمال خارج از عرف دین شیعه خودداری نمائید.
  • تا حد توان، با مدیر کاروان و سایرین همکاری داشته باشید.
  • همواره آدرس بهترین صرافی ها ، مراکز خرید و … را از مدیر کاروان بپرسید.
  • عکاسی و فیلم برداری از مکان های زیارتی ممنوع می باشد.
  • از ورود غیر قانونی، با اسناد و مدارک نا معتبر خودداری نمائید.
  • تمامی داروهای ضروری را همراه خود داشته باشید.
  • از آوردن هرگونه جانور کوچک و بزرگ خودداری کنید.
کارشناسان پاسخگو شما :​
کلیک کنید
کلیک کنید
کلیک کنید
قبل
بعدی
ارسال به واتساپ

مسیر زمینی تور کربلا ۱۴۰۱

در مسیر زمینی هم ما از تهران ( رباط کریم ) حرکت می کنیم و شهر ها را پشت سر می گذاریم. همدان، کرمانشاه و ایلام که در نهایت به مرز مهران میرسیم. در مرز مهران ایران یک توقفی داریم، تمامی وسایل را از اتوبوس پایین آورده و یک مسیر کوتاهی را پیاده روی می کنیم. که در این مسیر از گیت مرز ایران و پس از بررسی ویزا از گیت عراق وارد خواهیم شد. اتوبوس ما در عراق آماده خدمات رسانی به ما می باشد.

چرا با تور یکسرهوایی کربلا آرمین سفر کنیم؟

تور های یکسرهوایی کربلا هم ارزان تر هستند و هم تجربه سوار شدن بر اتوبوس را هم دارد. درسته مسیر بسیار طولانی و طاقت فرساست اما شیرینی خود را هم به همراه دارد.گروه زیارتی آرمین تراول همواره به فکر زائرین عزیز می باشد.

خدمات غذایی تور کربلا یک سرهوایی 

غذای تور کربلا یک سرهوایی

فرقی نمی کند با آرمین تراول تور دو سرهوایی بیاید یا یک سرهوایی، ما برای زائرین کم نمیزاریم و نخواهیم گذاشت. غذای کاروان ها اغلب خورشت قیمه، خورشت قرمه، کباب کوبیده، جوجه کباب به همراه زیتون سیاه و سالاد فصل می باشد. لازم به ذکر هست که در کنار وعده ناهار و شام میوه هم وجود دارد. نوشابه، آب معدنی، ابمیوه تازه به صورت بوفه موجود است.

 

ثبت نام تور یکسر هوایی کربلا در سال 1401

در وبسایت آرمین تراول تمامی امکانات برای شما فراهم شده هست تا شما بتوانید تور مورد نظر خود را تهیه کنید. در خصوص تور کربلا شما میتوانید از طریق صفحه ثبت نام تور کربلا نسبت به خرید تور اقدام فرمایید.

 

هواپیمایی تور یکسرهوایی چیست ؟

تا جایی که بشود سعی ما بر این هست که تمامی پرواز ها ایرباس و همگی در ساعات اولیه روز باشند تا مسافر از روز خود استفاده کامل کند. دیگر افرادی که بدون مجوز اقدام به اجرای تور می کنند، در آخرین ساعات روز پرواز گرفته تا بتوانند بیشتر سود کنند.

 

آرمین تراول تنها دفتر با مجوز رسمی از وزارت گردشگری

اگر چرخی در شهرستان های استان تهران بزنید متوجه تعداد بالایی از بانیان و مجریان تور می شوید. اما کدام از این ها مجوز دارند و کدام یک ندارند.؟ مفتخریم تا به شام بگوییم، آرمین تراول تنها دفتر زیارتی و سیاحتی با مجوز رسمی از وزارت گردشگری در رباط کریم می باشد.