ثبت نام تور هوایی کربلا

خانه » ثبت نام تور هوایی کربلا

آخرین کاروان ها

با توجه به تغییرات نرخ ارز، قیمت ها ثابت نبوده و برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

تور های نوروزی کربلا

4 شب اقامت در هتل کربلا – 3 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

تحویل سال کربلا

4 شب اقامت در هتل کربلا – 3 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

ایام نوروز

4 شب اقامت در هتل کربلا – 3 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

ایام نوروز کربلا

4 شب اقامت در هتل کربلا – 3 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

ایام نوروز کربلا

4 شب اقامت در هتل کربلا – 3 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

ایام نوروز عادی

  • زائرین عزیز، لطفا توجه داشته تنها از آژانس های زیر نظر سازمان گردشگری و سازمان حج و زیارت برای زیارت عتبات و عالیات اقدام کنید.
  • مراقب پول های نقد ومدارک هویتی خود باشید.
  • از انجام اعمال خارج از عرف دین شیعه خودداری نمائید.
  • تا حد توان، با مدیر کاروان و سایرین همکاری داشته باشید.
  • همواره آدرس بهترین صرافی ها ، مراکز خرید و … را از مدیر کاروان بپرسید.
  • عکاسی و فیلم برداری از مکان های زیارتی ممنوع می باشد.
  • از ورود غیر قانونی، با اسناد و مدارک نا معتبر خودداری نمائید.
  • تمامی داروهای ضروری را همراه خود داشته باشید.
  • از آوردن هرگونه جانور کوچک و بزرگ خودداری کنید.
کارشناسان پاسخگو شما :
قبل
بعدی
ارسال به واتساپ

تور دو سر هوایی کربلا 

در تور های دو سر هوایی کربلا از کل ایران ما بهترین خدمات را برای شما در نظر گرفته ایم. تور های دو سر هوایی کربلا بسیار راحت تر از بقیه روش های اعزام به کربلا می باشد. در این مسیر هر چه سختی بکشیم شیرین است اما تعداد بسیاری از زائرین ما نمی توانند سختی را تحمل کنند ! ما سعی مون رو میکنیم تا به شما بی نهایت خوش بگذرد. همچنین ما روش های پرداخت بسیار زیادی را فراهم کردیم تا بتوانید به راحتی به عراق سفر کنید.

تور-کربلا-از-تهران-آرمین-تراول

تور کربلا نجف هوایی 1401

بسیاری از تور های کربلا دارای نجف هم هستند. اما بسیاری از سودجویان در پی کلاهبرداری و کلاه گذاستن بر سر زائرین امام حسین، زیارت در شهر نجف که پایه ی تور کربلا هست رو حذف می کنند. در تور های هوایی کربلا 1401 خدمات بسیار بالایی برای شما تدارک دیده شده است. این تور مناسب کسانی هست که توانایی زیارت در شرایط زمینی را نداشته و ناتوان هستند.

آیا از فرودگاه های ایران پرواز مستقیم به شهر کربلا وجود دارد؟

قطع به یقین تا کنون پروازی از ایران به سوی شهر کربلا تعریف نشده است. زیرا شهر کربلا عراق دارای فرودگاه نیست. در تور های دو سر هوایی کربلا پرواز ها عمدتا به سوی نجف می باشد و در بعضی از مواقع به سوی فرودگاه بغداد خواهیم رفت. پس اگر در تبلیغات دیدید که پرواز مستقیم به شهر کربلا وجود دارد، باور نکنید.

تور هوایی کربلا از کدام شهر های ایران قابلیت اجرا شدن را دارد؟

به لطف خدا در حال حاضر هر شهری که دارای پرواز مستقیم به سوی نجف و بغداد باشد، توانایی اجرا کردن را دارد. هم اکنون آرمین در حال اجرای تور کربلا از تهران، تور کربلا هوایی از مشهد و تور هوایی کربلا از تبریز می باشد.

در تور کربلا هوایی تنها به کربلا نمی رویم !

تصور بعضی از مسافرین و زائرین عزیز امام حسین(ع) از تور کربلا، تنها سفر به کربلا می باشد. اما در اصل اینطور نیست ! تور های هوایی کربلا به صورت 4 شب کربلا کربلا و 2 شب اقامت در نجف هستند. در بعضی از تور ها تعداد اقامت شب کم و زیاد می شود که قطعا در هزینه تور تفاوت ایجاد میکند.

تور کربلا از پرند

در تور کربلا هوایی به کدام شهر های عراق می رویم؟

در تور هوایی کربلا به شهر های نجف، کربلا، سامرا و کاظمین و… سفر خواهیم کرد. که با توجه به فرودگاه ورودی عراق برنامه سفر متفاوت خواهد بود. به طور مثال : در بعضی کاروان ها اقامت ابتدا در نجف می باشد اما در بعضی تور ها قضیه برعکس هست و ابتدا اقامت در کربلا خواهد بود.

چرا هزینه تور کربلا هوایی بسیار بالاست ؟

تور کربلا هوایی نسبت به سایر روش های تور کربلا بسیار گران تر هستند اما بسیار راحت تر هست. شما فرض کنید در مسیر زمینی شما چیزی حدود 19 ساعت را در مسیر به طی میکنید که این مورد برای بسیاری از مسافرین ما آزاردهنده می باشد. در تور های هوایی کربلا بسیار راحت هستید.

تور کربلا لحظه آخری را کی بخریم ؟

قطعا هر چه هوا گرم تر شود درخواست های سفر به کربلا کمتر می شود و در نتیجه هزینه تور های هوایی کربلا بسیار ارزان تر می شود. اما در فصول سرد سال که زائرین بیشتر سفر می کنند و درخواست ها بالاست، بلیط های پرواز سر به فلک کشیده و دیگر نمی توان تور را با هزینه پایین اجرا کرد. همچنین شما میتوانید از آرمین در همه ایام تور کربلا هوایی خود را رزرو کنید.

تور کربلا در مناسبت های بسیار گران تر می شوند…

حتما تا حالا شنیده اید که تور کربلا در ماه رمضان، ماه محرم و یا عرفه بسیار گران می شود. باید بگوییم که این موضوع واقعیت دارد. هرچه به جلو پیش برویم با توجه به وضع جامعه امروز هزینه تور ها رفته رفته گرون تر خواهند شد. پیشنهاد ما به شما اگر میخواهید با هزینه پایین تر به کربلا بروید از تور های هوایی کربلا آرمین در ایام گرم سال استفاده کنید.

تور کربلا در ماه رمضان آرمین تراول

مهم ترین نکته قبل از رزرو تور هوایی کربلا

امروزه شاهد اجرای کاروان های هوایی و زمینی کربلا هستیم. اما بسیاری از این مجریان، مجوز رسمی ندارند و صرفا با اهداف سودجویانه و تبلیغات دروغ زائرین امام حسین(ع) را درگیر مشکلات بسیار بزرگی می کنند.

تور هوایی کربلا چند روزه اجرا می شود؟

ما در آرمین سعی می کنیم که تور های کربلا را به صورت متفاوت اجرا کنیم. به طور عمده تور های کربلا بین 5 تا 7 روز اجرا خواهند شد. توضیحات این تور ها به شرح ذیل هست : 

1. تور کربلا 5 شب و 6 روز ( 2 شب نجف، 2 شب کربلا، 1 شب سامرا و کاظمین)

2. تور کربلا 6 شب و 7 روز ( 2 شب نجف، 3 شب کربلا، 1 شب سامرا و کاظمین)

3. تور کربلا 7 شب و 8 روز (3 شب نجف، 3 شب کربلا، 1 شب سامرا و کاظمین)

تور کربلا هوایی 1401

شما میتوانید به راحتی تور هوایی کربلا 1401 خود را از آرمین رزرو کنید. پس از کرونا به لطف خدا توانستیم، مجددا تور های هوایی کربلا را برگزار کنیم. شماره تماس های آرمین : 09389464506 / 56434900  / 56434901 / 56434902 / 09925301134 / 09925301135 / 09925301136 / 09925301137