برنامه تور های زمینی کربلا + مناسبت ها

تور زمینی کربلا برای شما زائرین عزیز امام حسین (ع)

با توجه به تغییرات نرخ ارز، قیمت ها ثابت نبوده و برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

تحویل سال کربلا

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

ایام نوروز

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

ایام نوروز

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

ایام نوروز

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

ایام نوروز

  • زائرین عزیز، لطفا توجه داشته تنها از آژانس های زیر نظر سازمان گردشگری و سازمان حج و زیارت برای زیارت عتبات و عالیات اقدام کنید.
  • مراقب پول های نقد ومدارک هویتی خود باشید.
  • از انجام اعمال خارج از عرف دین شیعه خودداری نمائید.
  • تا حد توان، با مدیر کاروان و سایرین همکاری داشته باشید.
  • همواره آدرس بهترین صرافی ها ، مراکز خرید و … را از مدیر کاروان بپرسید.
  • عکاسی و فیلم برداری از مکان های زیارتی ممنوع می باشد.
  • از ورود غیر قانونی، با اسناد و مدارک نا معتبر خودداری نمائید.
  • تمامی داروهای ضروری را همراه خود داشته باشید.
  • از آوردن هرگونه جانور کوچک و بزرگ خودداری کنید.

تور زمینی کربلا 

در تور زمینی کربلا ارزانترین نرخ تور را تجربه خواهید کرد. این تور ها با اتوبوس وی آی پی از سوی ایران به حرکت درمیاید و با اتوبوس های عراقی مرسدس بنز در عراق می چرخند. در این صفحه میخواهیم به صورت کامل درباره ی تور های زمینی کربلا صحبت کنیم. امیدواریم نهایت استفاده را از این صفحه ببرید و بتوانید بهترین تور کربلا را پیدا و خریداری کنید.

قیمت تور زمینی کربلا

قیمت تور های زمینی کربلا در بالاتر برای شما به نمایش گذاشته شده است. شما می توانید بهترین و ارزانترین تور کربلا که نیاز دارید را انتخاب فرمایید سپس با کارشناسان گروه زیارتی آرمین تراول ارتباط بگیرید. هم اکنون تور های زمینی کربلا در بازه ی 5 الی 5.5 میلیون تومان از تهران اجرا می شود. در تور های زمینی کربلا از مشهد هم شامل افزایش نرخ در حدود 500 تومان هستیم.

علت تفاوت قیمت تور های کربلا چیست؟

علت تفاوت قیمت تور زمینی کربلا دارای انواع گوناگونی است، این صحبت زمانی پیش میاید که بسیاری از رقیبان به دنبال سود بیشتر از کاروان ها و تور های خود هستند از همین جهت هتل های کربلا و نجف را بسیار ضعیف انتخاب می کنند. در نتیجه زائرین عزیز امام حسین(ع) با خوشحالی بابت قیمت مناسب تور کربلا به سوی عراق راهی می شوند و سپس متوجه داستان خواهند شد.

خدمات تور زمینی کربلا 1401

تور های دو سر زمینی کربلا دارای اتوبوس رفت و برگشت می باشد. علاوه بر این خدمات، بیمه مسافرتی کامل هم بر تور ها وضع شده است. تور های زمینی کربلا قبل از کرونا با مشکلات بسیاری روبرو بودند. برای مثال یکی از مسائل مهم در تور زمینی کربلا، بحث مواد غذایی بود که در گذشته عوامل اجرایی تور کربلا آرمین تراول مواد غذایی را به صورت خشک و خام تهیه و با خود از طریق مرز زمینی به عراق می بردند.

اتوبوس های تور زیارتی کربلا

تور-زمینی-کربلا

اتوبوس های تور دو سر زمینی کربلا، در ایران اتوبوس های vip هستند و در کشور عراق بدلیل نبود این اتوبوس ها، از اتوبوس های مرسدس بنز 50 نفره استفاده می شود. اتوبوس های تور کربلا آرمین همگی تمیز و پاکیزه می باشند و قبل از سوار کردن مسافرین، سرویس شده اند. همچنین شما میتوانید برای پایین آمدن هزینه تور کربلا دو سر زمینی، با اتوبوس های 50 نفره از ایران به سوی عراق بروید.

تفاوت تور های زمینی کربلا وزارت گردشگری با سازمان حج و زیارت چیست؟

در خصوص تفاوت تور زمینی کربلا وزارت گردشگری با سازمان حج و زیارت باید خدمت شما عرض کنیم که تور های زیارتی کربلا که توسط آرمین تراول برگزار می شود زیر نظر وزارت گردشگری می باشد. حال تفاوت های شایسته تور های ما با بقیه رقبا چیست؟ این تور ها دارای خدمات رفاهی بسیاری است که شامل : خدمات غذایی درجه یک که تماما ایرانی بوده در کنار خدمات هتلی درجه الف که لایق شما زائرین امام حسین (ع) است. اما تور های سازمان حج و زیارت صرفا در هتل های ضعیف اجرا میشود دلیل این هم چیزی جز انتخاب بد مجریان این تور ها نیست.

مدارک لازم در ثبت نام تور کربلا زمینی

برای ثبت نام کاروان زمینی کربلا شما تنها به پاسپورت خود و کارت واکسن انگلیسی نیاز دارید. البته امروزه با گذشت از موج های مختلف کرونا دیگر نیازی به کارت واکسن خارجی در اکثر مواقع نیست. اما خب در برخی اوقات به کارت واکسن انگلیسی که توسط وزارت گردشگری صادر می شود، نیاز پیدا می شود. تمامی کار های عبور و مرور شما از ایران به عراق توسط نمایندگان ما(مدیران کاروان) انجام خواهد شد. در کاروان های زمینی کربلا هیچ هزینه ای ندارید مگر خودتان بخواهید چیزی را به عنوان سوغاتی از کربلا خریداری کنید.

زیارت سامرا و کاظمین در تور زمینی کربلا

زیارت سامرا و کاظمین قطعا یکی از نیاز های زائرین عزیز تور های زمینی کربلا است. ما هم به این خواسته ی شما احترام گذاشته ایم و زیارت این دو شهر را در برنامه ی تور ها و کاروان ها گذاشته ایم. در برخی کاروان ها شاهد اقامت یک شب در کاظمین هستیم که این به ضرر زائر است، زیرا زائر عزیز از مسیر بسیار خسته می شود صرفا بخاطر یک شب اقامت در شهر کاظمین. در تور های زمینی کربلا 4 شب اقامت کامل در شهر کربلا و 2 شب اقامت کامل در شهر نجف را تجربه خواهید کرد. در کنار شب های اقامت شما، زیارت سامرا و کاظمین را به صورت زیارت دوره ای خواهید رفت و برخواهید گشت.

چرا به تور کربلا آرمین تراول اعتماد کنیم؟ 

تور های کربلا آرمین تراول در بین مسافرین و زائرین در بالاترین درجه محبوبیت قرار دارد. شما می توانید در گوگل ” تور کربلا آرمین تراول ” را سرچ کرده و سپس تمامی اطلاعات راجب ما را مطالعه کنید. شرکت خدمات مسافرتی، زیارتی، سیاحتی و جهانگردی آرمین تراول رباط کریم با بیش از 22 سال سابقه درخشان در خدمت تمامی زائرین عزیز می باشد.

تور کربلا زمینی از شهر های زیر امکان پذیر است : 

کاروان زمینی کربلا از اصفهان 

اگر شما هم مانند خیلی از مسافرین ما ساکن استان هایی جز تهران هستید میتوانید با هماهنگی مسئولین تور زیارتی کربلا در میانه راه سوار اتوبوس و در ادامه راه همراه کاروان باشید. به لطف خدا خیلی بسیاری از کاروان های آرمین تراول از شهر هایی جز تهران پر می شوند و به کربلای معلای اعزام می شوند.

کاروان زمینی کربلا از تبریز 

هموطنان عزیز ترک، ما حتی به فکر شما هم هستیم ! دیگر نیازی نیست تا تهران بیاید. صرفا شما لازم است از صفحه ثبت نام تور کربلا زمینی، رزرو تور خود را انجام داده و بعد از آن با مسئولین کاروان هماهنگی لازم را انجام دهید.

کاروان زمینی کربلا از شیراز 

هموطنان عزیز شیرازی سلام. اگر شما هم مانند بسیاری دیگر از زائرین ما قصد سفر به کربلا و نجف را دارید اما نمیخواهید تا تهران تشریف بیارید، این بند مخصوص شماست. شما میتوانید پس از ثبت نام کامل خود و ارسال مدارک، با مسئولین کاروان هماهنگ شده و با کاروان کربلا از شیراز راهی عراق شوید.

کاروان زمینی کربلا از مشهد

مشهد مقدس، قطب زیارتی ایران بزرگ. مسافرین عزیز ما از مشهد مقدس شما میتوانید هم از مشهد مقدس و هم از تهران به سوی کربلا اعزام شوید. خیلی از مسافرین ما هزینه تور زمینی کربلا را می پرسند. بهتر است برای مشاهده قیمت تور ها به بالای صفحه مشاهده کنید.

تور های کربلا زمینی ترکیبی

در تور های ترکیبی کربلا شما میتوانید از مشهد مقدس به سوی تهران تشریف بیارید و سپس از طریق کاروان های تهران به سوی کشور عراق راه بیفتید. بهتر است از کاروان های شهر خودتان استفاده کنید اما خب بسیاری از زائرین تمایل دارند با تور هایی که از سوی تهران راهی میشوند به کربلا بروند. البته شما باید طوری برنامه ریزی انجام دهید که یک روز قبل از حرکت کاروان در تهران آماده باشید.

تور زمینی کربلا از قم

قمی های عزیز سلام، اگر شما هم مانند بقیه هموطنان مایل به سفر کربلا هستید میتوانید با شماره های روبرو تماس بگیرید. تلفن های دفتر : 021-56434900  | 021-56434901  |  09389464506 جالب است بدانید بسیاری از مسافرین ما از شهر های قم، البرز، تهران و سمنان هستند.

مرز های زمینی ایران و عراق با آدرس و شماره تلفن : 

۱_ پایانه مرزی شلمچه:

مرز شلمچه در خوزستان ،شهرستان خرمشهر و خیابان شلمچه قرار دارد.

۰۹۱۳۳۳۶۴۶۶۶

۲_ پایانه مرزی چذابه :

۱۷ کیلومتری شمال بستان در استان خوزستان قرار دارد.

۳_مرز مهران (مرز مورد انتخاب)

این مرز در شهرستان مهران واقع شده است.

۴_پایانه مرزی خسروی :

مرز خسروی ، در شهرستان قصر شیرین واقع شده است.

۰۸۳۳۸۲۱۴۶۷۷

ثبت نام تور کربلا زمینی

ما در گروه زیارتی آرمین تراول تنها به فکر سود خودمان نیستیم. در همین جهت به فکر راحت تر کردن روند ثبت نام تور کربلا هستیم. در حال حاضر شما میتوانید به 3 روش تور کربلا خود را خرید کنید. روش اول : مراجعه حضوری به دفتر آرمین تراول : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک 11. روش دوم : برقراری تماس تلفنی به شماره های 09129452681 – 56434900 – 56434901 – 56434902 و روش سوم : مراجعه به صفحه ثبت نام تور کربلا که تمامی اطلاعات خود را وارد کرده و در نهایت دکمه ثبت را میزنید.

خدمات غذایی تور زمینی کربلا

خورش قیمه ایرانی در تور کربلا آرمین تراول

تور های دو سر زمینی کربلا با خدمات غذایی خیلی بالایی ارائه می شوند. در وعده صبحانه: تخم مرغ، کره، مربا، عسل و.. در وعده ناهار : خورشت و یا چلو های ایرانی که شامل خورشت قیمه، خورشت قرمه، خورشت بادمجان و… می شود. همچنین در وعده شام حد الامکان  غذاهای نونی به همراه سوپ سرو می شود. که درجهت هضم راحت کمک شایانی می کند.

در تور های زمینی کربلا عوارض باید بپردازیم؟

بله در تور های زمینی هم باید مبلغ 45.000 تومان را به عنوان عوارض خروج از کشور بپردازید. پرداخت این مبلغ الزامی بوده و از طریق سایت بانک ملی و کیوسک های موجود بانک ملی در سراسر کشور پرداخت بفرمایید. همچنین شما می توانید در زمان خروج از مرز نسبت به پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام بفرمایید اما خب در آن لحظه امکان قطعی یا شلوغ بودن این سیستم های وجود دارد.

در تور های زمینی هم مدیر وجود دارد؟

بله قطعا در تمامی تور های کربلا آرمین تراول وجود مدیر الزامی است. در برخی تور های آرمین تراول مدیر، مداح هم است. که برای شما با نوای گرمش مداحی هایی در شهر کربلا و نجف ارائه خواهد کرد. از شما درخواست داریم نهایت همکاری را با مدیران تور های کربلا داشته باشید تا در جهت بهبود اجرای تور کربلا به ما کمک کرده باشید.