ثبت نام کاروان دو سر زمینی کربلا

شروع قیمت از :

5.600.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

شروع قیمت از :

4.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

شروع قیمت از :

4.700.000 تومان

ارسال تور به واتساپ

4 شب اقامت در هتل کربلا – 2 شب اقامت در هتل نجف

زیارت سامرا و کاظمین به صورت زیارت دوره ای رایگان

رفت با اتوبوس وی آی پی – برگشت اتوبوس بنز عراقی

  • زائرین عزیز، لطفا توجه داشته تنها از آژانس های زیر نظر سازمان گردشگری و سازمان حج و زیارت برای زیارت عتبات و عالیات اقدام کنید.
  • مراقب پول های نقد ومدارک هویتی خود باشید.
  • از انجام اعمال خارج از عرف دین شیعه خودداری نمائید.
  • تا حد توان، با مدیر کاروان و سایرین همکاری داشته باشید.
  • همواره آدرس بهترین صرافی ها ، مراکز خرید و … را از مدیر کاروان بپرسید.
  • عکاسی و فیلم برداری از مکان های زیارتی ممنوع می باشد.
  • از ورود غیر قانونی، با اسناد و مدارک نا معتبر خودداری نمائید.
  • تمامی داروهای ضروری را همراه خود داشته باشید.
  • از آوردن هرگونه جانور کوچک و بزرگ خودداری کنید.
کارشناسان پاسخگو شما :
قبل
بعدی

تور دو سر زمینی کربلا 

در تور های دو سر زمینی ارزانترین نرخ تور را تجربه خواهید کرد. این تور ها با اتوبوس وی آی پی از سوی ایران به حرکت درمیاید و با اتوبوس های عراقی مرسدس بنز در عراق می چرخند. تور های دو سر زمینی تا کنون توسط سازمان حج و زیارت به اجرا در آمدند. چون مرز زمینی از سوی عراق صرفا برای حج و زیارت باز است.

خدمات تور زمینی کربلا 1401

تور های دو سر زمینی کربلا دارای اتوبوس رفت و برگشت می باشد. علاوه بر این خدمات، بیمه مسافرتی کامل هم بر تور ها وضع شده است. تور های زمینی کربلا قبل از کرونا با مشکلات بسیاری روبرو بودند. برای مثال یکی از مسائل مهم در تور زمینی کربلا، بحث مواد غذایی بود که در گذشته عوامل اجرایی تور کربلا آرمین تراول مواد غذایی را به صورت خشک و خام تهیه و با خود از طریق مرز زمینی به عراق می بردند.

اتوبوس های تور زیارتی کربلا

تور دو سر زمینی کربلا آرمین تراول

اتوبوس های تور دو سر زمینی کربلا، در ایران اتوبوس های vip هستند و در کشور عراق بدلیل نبود این اتوبوس ها، از اتوبوس های مرسدس بنز 50 نفره استفاده می شود. اتوبوس های تور کربلا آرمین همگی تمیز و پاکیزه می باشند و قبل از سوار کردن مسافرین، سرویس شده اند. همچنین شما میتوانید برای پایین آمدن هزینه تور کربلا دو سر زمینی، با اتوبوس های 50 نفره از ایران به سوی عراق بروید.

چرا فقط حج و زیارت تور زمینی دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر تنها سازمان حج و زیارت اجازه عبور از مرز های زمینی را دارند. به امید خدا به زودی ما هم بانی این امر خیر خواهیم بود. توجه داشته باشید که گروه زیارتی آرمین تراول دارای مجوز رسمی از وزارت گردشگری می باشد. تور های سازمان حج و زیارت همیشه گران تر از باقی بانیان بوده و به دلیل استقبال بیش از حد و محدودیت های موجود، از بین افراد تنها اسامی که اسم آن ها در قرعه درآمده باشید اعزام میشوند.

تور کربلا زمینی از شهر های زیر امکان پذیر است : 

تور زمینی کربلا از اصفهان 

اگر شما هم مانند خیلی از مسافرین ما ساکن استان هایی جز تهران هستید میتوانید با هماهنگی مسئولین تور زیارتی کربلا در میانه راه سوار اتوبوس و در ادامه راه همراه کاروان باشید. به لطف خدا خیلی بسیاری از کاروان های آرمین تراول از شهر هایی جز تهران پر می شوند و به کربلای معلای اعزام می شوند.

تور زمینی کربلا از تبریز 

هموطنان عزیز ترک، ما حتی به فکر شما هم هستیم ! دیگر نیازی نیست تا تهران بیاید. صرفا شما لازم است از صفحه ثبت نام تور کربلا زمینی، رزرو تور خود را انجام داده و بعد از آن با مسئولین کاروان هماهنگی لازم را انجام دهید.

تور زمینی کربلا از شیراز 

هموطنان عزیز شیرازی سلام. اگر شما هم مانند بسیاری دیگر از زائرین ما قصد سفر به کربلا و نجف را دارید اما نمیخواهید تا تهران تشریف بیارید، این بند مخصوص شماست. شما میتوانید پس از ثبت نام کامل خود و ارسال مدارک، با مسئولین کاروان هماهنگ شده و با کاروان کربلا از شیراز راهی عراق شوید.

تور زمینی کربلا از مشهد

مشهد مقدس، قطب زیارتی ایران بزرگ. مسافرین عزیز ما از مشهد مقدس شما میتوانید هم از مشهد مقدس و هم از تهران به سوی کربلا اعزام شوید. خیلی از مسافرین ما هزینه تور زمینی کربلا را می پرسند. بهتر است برای مشاهده قیمت تور ها به بالای صفحه مشاهده کنید.

تور زمینی کربلا از قم

قمی های عزیز سلام، اگر شما هم مانند بقیه هموطنان مایل به سفر کربلا هستید میتوانید با شماره های روبرو تماس بگیرید. تلفن های دفتر : 021-56434900  | 021-56434901  | 09129452681  | 09389464506 جالب است بدانید بسیاری از مسافرین ما از شهر های قم، البرز، تهران و سمنان هستند.

مرز های زمینی ایران و عراق با آدرس و شماره تلفن : 

۱_ پایانه مرزی شلمچه:

مرز شلمچه در خوزستان ،شهرستان خرمشهر و خیابان شلمچه قرار دارد.

۰۹۱۳۳۳۶۴۶۶۶

۲_ پایانه مرزی چذابه :

۱۷ کیلومتری شمال بستان در استان خوزستان قرار دارد.

۳_مرز مهران (مرز مورد انتخاب)

این مرز در شهرستان مهران واقع شده است.

۴_پایانه مرزی خسروی :

مرز خسروی ، در شهرستان قصر شیرین واقع شده است.

۰۸۳۳۸۲۱۴۶۷۷

 

ثبت نام تور کربلا زمینی

ما در گروه زیارتی آرمین تراول تنها به فکر سود خودمان نیستیم. در همین جهت به فکر راحت تر کردن روند ثبت نام تور کربلا هستیم. در حال حاضر شما میتوانید به 3 روش تور کربلا خود را خرید کنید. روش اول : مراجعه حضوری به دفتر آرمین تراول : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک 11. روش دوم : برقراری تماس تلفنی به شماره های 09129452681 – 56434900 – 56434901 – 56434902 و روش سوم : مراجعه به صفحه ثبت نام تور کربلا که تمامی اطلاعات خود را وارد کرده و در نهایت دکمه ثبت را میزنید.

 

خدمات غذایی تور زمینی کربلا

غذای کاروان در تور کربلا آرمین

تور های دو سر زمینی کربلا با خدمات غذایی خیلی بالایی ارائه می شوند. در وعده صبحانه: تخم مرغ، کره، مربا، عسل و.. در وعده ناهار : خورشت و یا چلو های ایرانی که شامل خورشت قیمه، خورشت قرمه، خورشت بادمجان و… می شود. همچنین در وعده شام حد الامکان  غذاهای نونی به همراه سوپ سرو می شود. که درجهت هضم راحت کمک شایانی می کند.