تور کربلا از مشهد هوایی و زمینی | اقساطی + تخفیف ویژه

یکی از محبوب ترین مقصد های زیارتی برای افراد مذهبی و عقیدتی به خصوص شیعیان عالم، کربلای معلی است. امام حسین(ع) و حضرت ابولفضل (ع) در این شهر پر از ماجرای خونین دفن شده اند. آرامگاه این دو بزرگوار در این شهر باعث شده تا بسیاری از زائرین شهر های مذهبی، به سمت شهر کربلا کشانده شوند. در این صفحه قصد داریم تا با هم صفر تا صد تور کربلا از مشهد را با هم بررسی کنیم.

تور کربلا از مشهد با تخفیف ویژه

تور کربلا از مشهد

مانند سابق که تور های کربلا به صورت برنامه ی همیشگی آرمین تراول اجرا میشد، این بار میخواهیم تور کربلا از شهر مشهد مقدس را برای شما به اجرا دربیاوریم. این تور مناسب افرادیست که میخواهند به صورت هوایی و زمینی به سوی کربلای معلی مشرف شوند. اگر قصد دارید به زیارت امام حسین(ع)، برادرش و فرزندانش بروید بهتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در این صفحه با انواع مختلف تور های کربلا آشنا خواهید شد. همچنین میتوانید تور کربلای مناسب با بودجه خود را انتخاب کنید. آرمین تراول در تمامی مراحل سفر همراه شماست. تور نوروزی کربلا 1401 از مشهد برای دوستان مشهدی !

تور های کربلا از مشهد و انواع آن

در این بخش میخواهیم با هم درباره ی تور های کربلا از شهر مشهد مقدس صحبت کنیم. به صورت کلی تور کربلا به سه صورت اجرا میشود، تور کربلا به صورت دو سرهوایی، تور کربلا به صورت دو سر زمینی، تور کربلا به صورت یکسرهوایی است. هم اکنون بهترین و پرطرفدارترین تور کربلای آرمین تراول، تور دوسرهوایی کربلا می باشد. تور کربلا در ماه رجب چند است؟

تور دوسر هوایی کربلا از شهر مشهد

تور-هوایی-کربلا-از-مشهد

تور دوسرهوایی کربلا راحت ترین روش ممکن برای رساندن خود به بهشت روی زمین، بین الحرمین است. شمامیتوانید با هزینه ی بیشتر برای تور کربلا به راحتی به کربلا و نجف سفر کنید. این تور مناسب افراد کهنسال، کودکان، خردسالان و افراد ناتوان است. شما با تور کربلا هوایی آرمین تراول با 2 ساعت پرواز از مشهد مقدس، به راحتی در فرودگاه نجف به زمین خواهید نشست. تمامی خدمات تور های کربلا آرمین تراول در سطحی است که رضایت زائر را جلب کند. همچنین در تور هوایی کربلا دارای بیمه مسافرتی هستید که موجب میشود با خیال راحت به سفر و زیارت خود برسید، زیرا نگران هزینه های درمان در صورت بروز حوادث نیستید. در ادامه باید خدمتتان عرض کنیم، اقامت زائرین عزیز در هتل درجه الف و درجه ب عراقی خواهد بود.

تور کربلا رایگان شد!

تور دوسر زمینی کربلا، هزینه ی مناسب

اگر توانایی تحمل سختی در سفر را دارید، پیشنهاد ما به شما تور زمینی کربلا است. گرچه با هزینه بسیار پایین تر از تور هوایی کربلا سفر میکنید اما سختی خود را هم دارد. کارشناسان آرمین تراول همواره در تلاش برای راحتی هرچه بیشتر شما زوار الحسین عزیز هستند. اگر افراد ناتوان، سن بالا و یا کودک شیرخواره همراه خود دارید،به شما تور زمینی کربلا پیشنهاد نمیشود. زیرا باید فاصله چند صد کیلومتری را در اتوبوس ایرانی و در کشور عراق با اتوبوس عراقی طی کنید. 

تور کربلا از کاشان را نبینید !

تور یک سرهوایی کربلای معلی ویژه شهر مقدس

در زمان بسته بودن مرز زمینی برای مشرف شدن به کربلا، اغلب زوار درخواست تور یکسرهوایی را از ما داشتند. این تور به صورت ترکیبی از حرکت با اتوبوس و هواپیما بود. در مسیر رفت زائرین عزیز با هواپیما از فرودگاه های بین المللی به سوی نجف الاشرف میرفتند و در مسیر برگشت از طریق مرز زمینی مهران و یا سایر مرز ها به ایران باز می گشتند. که از نظر قیمت بسیار به صرفه بود، زیرا در مسیر برگشت با اتوبوس باز می گشتند. بعد از باز شدن مرز زمینی برای مسیر رفت و حتی برگشت، دیگر درخواست تور یکسرهوایی کربلا بسیار کم شد به صورتی که طی چند ماه اخیر خیلی از زائرین درخواست تور های دوسرهوایی و دوسر زمینی را داشتند. تور کربلا از اهواز برای شماست.

آشنایی بیشتر با شهرهای کربلا و نجف

در این بخش درباره ی شهر های کربلا و نجف کمی اطلاعات کسب میکنیم. در زمانی که به این شهر های بزرگ معنوی سفر میکنیم، بتوانیم به مکان های زیارتی برویم و زیارت کنیم. مدیر کاروان آرمین تراول شما را به تمامی نقاط کربلا و نجف خواهد بود. برخی از مکان های زیارتی به دلیل نا امن بودن و یا دور بودن از دسترس، در اولویت کاروان نبوده و مکان های زیارتی دیگر جایگزین شده اند. امیدواریم تا کنون از بخش های مختلف وبسایت آرمین تراول دیدن کرده باشید. تور کربلا از بابل ارزان شد.

شهر کربلا

شهر کربلا یکی از شهر های استان کربلا در جنوب عراق واقع شده است. بسیاری از ما از نام “نینوا” به جای کربلا استفاده میکنیم. استان کربلا یکی از مذهبی ترین شهر های این کشور به شمار می آید. فاصله ی بین کربلا و بغداد (پایتخت کشور عراق) چیزی در حدود 100 کیلومتر است. بسیاری از تجار و زائرین به کربلا و بغداد سفر میکنند. هر ساله در ماه های محرم و و مخصوصا بعد از محرم، در ایام اربعین بسیاری از عاشقان حسین (ع) به صورت پیاده روی خود را به بین الحرمین می رسانند. پیشش شماره کشور عراق 964+ است. دمای این شهر در تابستان ها به 40 درجه سانتی گراد و در زمستان ها به 25 درجه میرسد.

شهر نجف الاشرف

یکی دیگر از شهر های زیارتی کشور عراق، شهر نجف الاشرف است. بسیاری از زائرین بعد از زیارت امام حسین(ع) به زیارت پدر بزرگوارشان، امام متقیان حضرت علی(ع) میروند. اقامت در شهر نجف معمولا بعد از شهر کربلا صورت میگیرد. بسیاری از حوزه علمیه های بزرگ جهان اسلام در این شهر معنوی بنا شده اند. از افراد تحصیل کرده در شهر نجف میتوان به شیخ مرتضی انصاری، آیت الله امام خمینی(ره)، سید علی سیستانی و… اشاره کرد.

روش های ثبت نام تور کربلا

ثبت-نام-تور-کربلا-از-مشهد

ما برای راحتی شما روش ثبت نام غیرحضوری کاروان کربلا از مشهد را راه اندازی کرده ایم. شما در روش های ذیل میتوانید یکی را انتخاب کنید و از همان طریق ثبت نام خود را پیگیری کنید. آژانس مسافرتی آرمین تراول رباط کریم با بیش از 2 سالسابقه درخشان در خدمت شما میباشد.

1.مراجعه حضوری، دفتر آرمین تراول

در اولین روش مانند سابق میتوانید به دفتر آرمین تراول به نشانی تهران، رباط کریم، بلوارمصلی، روبروی افق کوروش، پلاک 11 مراجعه نمایید. تنها کافیست یکبار به دفتر مراجعه کرده و منتظر تماس مدیر کاروان خود برای هماهنگی های قبل سفر باشید.

2. ثبت نام از طریق شبکه های اجتماعی

به لطف پیشرفت تکنولوژی میتوانید به راحتی از شهر اقامت خود با درارتباط باشید. این روش به شما کمک میکند تا در هزینه و وقت صرفه جویی کنید. با ثبت نام از این طریق دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفتر آرمین تراول نیست. از طریق شبکه های اجتماعی آرمین تراول میتوانید به راحتی کارای ثبت نام خود را پیگیری کنید و قرار داد تور کربلای خود را دریافت کنید. آدرس آرمین تراول در شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی : ARMINTRAVEL میباشد. مراقب حیله ی افراد شیاد باشید.

3. تماس تلفنی با مجموعه آرمین تراول

در این روش میتوانید به راحتی با برقرای تماس تلفنی، تور کربلای خود را از شهر مشهد مقدس خریداری کنید. تلفن های مجموعه آرمین تراول رباط کریم برای شما لیست شده است.

1- تلفن های دفتر : 021/56434900 – 021/56434901 – 021/56434902

2-شماره های همراه دفتر :  09925301134 / 09389464506

3- تلفکس : 021/56434888

تور کربلا در ایام فاطمیه

در زمان ایام فاطمیه هم میتوانید از تور های کربلا استفاده کنید. بهتر است زودتر نسبت به خرید تور کربلا در ایام فاطمیه اقدام کنید؛ زیرا این تور ها زودتر از بقیه تور ها تکمیل می شود. آرمین تراول مفتخر است در ایام هم تور های کربلا اجرا کند.

تور کربلا از مشهد در پاییز 1401

مسافرین عزیز مشهدی که قصد عزیمت به سوی کربلا دارند میتوانند به صورت مستقیم از مشهد مقدس و یا اعزام از تهران به کربلای معلی بروند. در پاییز 1401 تور های کربلا از مشهد بهترین بازدهی را دارند. زیرا آب و هوای کربلا و نجف در این ایام مناسب است. به شما پیشنهاد میکنیم از تور هوایی کربلا از مشهد استفاده کنید. تور های زمینی کربلا هم تقاضای بسیاری دارد و ما هم به عنوان بهترین مجری استان تهران، تور های زمینی کربلا از مشهد را هم راه اندازی کرده ایم. تور کربلا از تهران ویژه نوروز 1402 

در کاروان کربلا از مشهد در کدام شهر ها اقامت دارد ؟

در این کاروان ها در شهر های کربلا، نجف، سامرا و کاظمین اقامت داریم. در تور های زمینی کربلا 2 شب در نجف اشرف و 4 شب در کربلای معلی هستیم. در تور های هوایی کربلا، 2 شب در نجف و 5 شب در کربلا اقامت خواهیم داشت.

هتلهای تور کربلا از مشهد 

در تور های کربلا از شهر مشهد هتل ها هم مانند تور های کربلا از دیگر شهر ها، یکسان است. در پایین لیست بهترین هتل های کربلا و نجف را برای شما به تصویر می کشانیم. شما میتوانید از بین هتل های زیر، انتخاب های خود را میکنید.

هتل امپراطور کربلا در تور کربلا آرمین هتل برج یوسف کربلا

هتل قصر الدره کربلا در تور کربلا

هتل قصر الدره کربلا، یکی از بهترین هتلهای نزدیک حرم امام حسین (ع) است. هتل الامپراطور از هتل های 5 ستاره خوب کربلا است. فندق برج یوسف، یکی از قدیمی ترین هتل های درجه الف کربلا است که ما از قدیم با این هتل همکاری داشتیم.

خدمات غذایی در تور کربلا از مشهد

کباب کوبیده در تور کربلا آرمین تراول

خدمات غذایی در تور کربلا از مشهد، در عالی ترین سطح ممکن قرار دارد. بسیاری از زائرین از خدمات غذایی تور های کربلا راضی بودند. غذاهایی که در تور کربلا برای شما آماده میشود عبارت است از : کباب کوبیده، جوجه کباب، قرمه سبزی، خورشت قیمه، چلوگوشت که در بهترین کیفیت است.

بیمه مسافرتی در تور کربلا از مشهد

تمامی تور های مسافرتی آرمین تراول دارای بیمه مسافرتی است. بیمه مسافرتی یکی از ارکان اصلی اجرای تور های کربلا است. این بیمه به شما کمک میکند که بی دغدغه به کربلای معلی سفر کنید.در قدیم تور های کربلا بدون بیمه مسافرتی اجرا میشد، که دغدغه بسیار فراوانی داشت. اما امروزه دیگر با بیمه مسافرتی بسیاری از حوادث سفر پوشش داده شده است.

زیارت سامرا و کاظمین 

در این تور کربلا هم به یاری خداوند متعال به زیارت دوره ای سامرا و کاظمین هم خواهیم رفت. برنامه ی کاروان های کربلا آرمین تراول به صورتی است که در سامرا و کاظمین صرفا زیارت مدنظر است و اقامتی در نظر گرفته نشده است. خوب است همچنین بدانید برخی تور های آرمین تراول به دلایل مسائل امنیتی شهر سامرا، به این شهر نرفته است. اما از ابتدای سال 1401 تا کنون هیچ تور کربلایی بدون زیارت سامرا و کاظمین نبوده است. 

برای سفر به کربلا چه مدارکی با خود بیاوریم؟

سفر معنوی کربلا به صورت کاروانی اجرا می شود به همین دلیل شما صرفا باید پاسپورت به همراه خود داشته باشید. سعی کنید به همراه خود پاسپورت و یا کارت ملی به همراه نداشته باشید. زیرا به همراه داشتن مدارک اضافی برای شما دردسر هایی همچون گم شدن و ربوده شدن مدارک را در پیش دارد. 

با خود دینار ببریم یا تومان ؟

خب به بحث شیرین خرید سوغاتی و اقلام مورد نیاز در کشور عراق رسیدیم.. بهتر است در نظر داشته باشید واحد پول کشور عراق، دینار است و از همین جهت هرچه دینار بیشتری به همراه داشته باشد کمتر اسیر خواهید شد. درضمن بیشتر  مغازه های کشور عراق مخصوصا شهر های کربلا و نجف دارای دستگاه پوز ایرانی هستند که شما می توانید به راحتی از طریق کارت های بانکی ایرانی خود خرید را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما خرید سوغاتی برای عزیزان خود از داخل ایران است. زیرا وسائل موجود در کشور عراق از خود ایران خریداری شده و به چند برابر قیمت به زائرین عزیز عرضه می گردد.

آرمین تراول مجری مستقیم کاروان هوایی و زمینی است؟

بله گروه زیارتی آرمین تراول زیر مجموعه شرکت خدمات مسافرتی، زیارتی، سیاحتی و جهانگردی آرمین تراول با بیش از 22 سال سابقه درخشان در زمینه اجرای تور های داخلی و خارجی مانند تور های کربلا، سوریه، استانبول و… در خدمت شما می باشد. همچنین شما می توانید برای بهره بری بیشتر از خدمات مسافرتی آرمین تراول با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید. مطمئن باشید بهترین پیشنهاد ها برای شما ارائه می شود.

هنگام خرید تور قرارداد بسته می شود؟

بله قطعا؛ در هنگام خرید تور کربلا توسط شما زائر عزیز از طرف گروه زیارتی آرمین تراول برای شما قراردادی تنظیم می شود که در این قرارداد تمامی وظایف کاروان برای شما شرح داده شده تا بتوانید به صورت کامل آن را مشاهده فرمائید. خوب است قبل از اعزام یکبار این قرارداد را مطالعه بفرمایید تا در صورت داشتن سوال با کارشناسان زیارتی در ارتباط باشید. قرارداد به صورت مکتوب و دارای 20 بند است که بیشتر آن ها مربوط به وظایف کاروان است.

پیشنهادات آرمین تراول به زائرین مشهدی

مشهدی های عزیز در هنگام تشرف به کربلای معلی بهتر است به این نکات توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از سفر خود به کربلا بگیرید. کشور عراق دارای اوضاع نابسامانی است که همه کسی در جریان این موضوع قرار دارد. سعی کنید حد الامکان از اعضای کاروان دور نشوید تا از احتمال گم شدن شما در کربلا و نجف جلوگیری شود. بهتر است برای خرید از بازار و یا گردش و زیارت با مدیر و اعضای کاروان رهسپار شوید. مراقب افراد حیله گر در عراق باشید تا با خرید اجناس قلابی سر شما کلاه نرود.

با کاروان کربلا یا تور کربلا سفر کنیم؟

خب شما زمانی که نسبت به خرید تور کربلا یا کاروان کربلا اقدام می کنید باید به نکاتی هم توجه داشته باشید. تور ها یا کاروان های اجرایی شهر کربلا عموما به صورت گروهی خواهد بود. در هر دو صورت شما به صورت گروهی به این کشور سفر خواهید کرد اما زمانی که با کاروان های هیئتی سفر کنید، تمامی افراد کاروان همدیگر را می شناسند. در تور های کربلا هم همچنین است که شما به صورت انفرادی به کربلا و نجف نخواهید رفت و به صورت گروهی اعزام شوید.

جمع بندی

بسیاری از مشهدی های عزیز به تهران تشریف میاورند تا از تور های کربلا تهران استفاده کنند. شما هم میتوانید همچین اقدامی را انجام دهید. در این صورت ممکن است کمی اذیت شوید اما اطمینان شما از استفاده ی تور های با کیفیت کربلا از تهران بیشتر خواهد بود.