تور کربلا از قم زمینی و هوایی سال 1401

در تور دو سر زمینی، اتوبوس رفت و برگشت علاوه بر هتل و تمامی خدمات غذایی وجود دارد.

بله به راحتی میتوانید تور کربلا هوایی از قم را از آرمین تراول خریداری کنید.

آرمین تراول در سال 1400 روش پرداخت قسطی خود را فعال کرد.

ارزانترین تور کربلا از قم فقط در آرمین تراول

به لطف خدا و نگاه مخصوص اهل بیت توانستیم تور های کربلا از قم را هم فعال کنیم. تمامی تور های کربلا آرمین تراول شب جمعه در حرم امام حسین (بین الحرمین) هستند. در این برگه قصد داریم، ریز جزئیات تور کربلا از قم را برای شما توضیح دهیم. تور هایی که از قم اجرا می شوند عبارتند از : تور های دو سر زمینی کربلا، تور های یک سرهوایی کربلا، تور های دو سرهوایی کربلا که آرمین همه ی این ها را داراست.

چرا باید تور کربلا از قم را بخریم؟

هموطنان عزیز ساکن شهر قم دیگر نیازی نیست برای ثبت نام تور های کربلا به تهران بیاید. کافیست به صفحه ثبت نام تور کربلا مراجعه کرده و مراحل را پشت هم طی کنید. در این مرحله از ثبت نام شما باید اطلاعات هویتی و تعداد مسافرین را وارد کنید. یکی از بزرگترین حسن های تور کربلا آنلاین از قم آرمین تراول همین روند ثبت نام آنلاین تور هاست. همچنین بهتر است سری به صفحه تور کربلا آرمین هم بزنید، زیرا تمامی توضیحات تور کربلا در آن صفحه گرد هم آمده است.

خدمات تور کربلا از قم

تور کربلا را فرقی نمی کند از کدام استان بخرید. آرمین تراول خدمات یکسانی را برای تور ها وضع کرده است. بطوری که اگر شما تور کربلا از تهران را هم بخرید، همان امکاناتی را دریافت میکنید که در تور کربلا از زنجان هست. اگر شما تور یک سرهوایی کربلا را خریداری کنید، تور شما شامل پرواز رفت که در بهترین ساعت روز رزرو می شود. هتل که برای شما رزرو میشود که یا هتل درجه الف و درجه ب خواهد بود. در مقاله هتل های تور کربلا برای شما به صورت کامل توضیح داده ایم. و در مسیر برگشت هم اتوبوس مرسدس بنز 50 نفره در عراق و اتوبوس vip  در ایران منتظر شما هست.

هزینه تور کربلا مخصوص قمی های عزیز

اگر دقت کرده باشید، تور های دو سر هوایی و یک سرهوایی در قم امکان برگزاری مستقیم ندارند. شما باید پس از ثبت نام به تهران فرودگاه امام خمینی(ره) آمده و پس از انجام پرواز به کاروان بپیوندید. در ادامه تمامی خدمات کاروان اعم از خدمات غذایی، خدمات هتل، خدمات گشت به شما تعلق میگیرد. در خصوص هزینه تور کربلا از قم هم هیچ نگرانی نداشته باشید، ما با زائرین عزیز امام حسین در حد توان راه خواهیم آمد. اما بدلیل نوسانات ارز و تغییر قیمت لحظه ای امکان ثابت نگه داشتن قیمت ها وجود ندارد. چرا باید به تمامی مکان های زیارتی کربلا برویم؟؟

هموطنان عزیز اصفهانی بخوانید : تور کربلا از اصفهان موجود شد !

خرید تور کربلا از دیوار

امروزه به دلیل زیاد شدن راه های تبلیغاتی برای فروش تور کربلا، بسیاری از فروشندگان تور و یا تور بر هایی که به صورت آزاد و بدون مجوز اقدام به ثبت نام و اجرا می کنند بسیار زیاد هست. لذا شما باید بعد از تماس اولیه و یا ارتباط اولیه با مجری تور کربلا از او مجوز رسمی خود را درخواست که در صورت داشتن به شما نشان دهد. تور کربلا نوروز 1402 از تهران ارزانترین تور کربلا شد!

تور هوایی کربلا از قم

تور اقساطی کربلا از قم 1401

خرید تور اقساطی کربلا یکی از روش های خوب و مناسب برای افرادیست که میخواهند، هزینه تور را در چند قسط بپردازند. در اوایل شروع کار قسطی ما برای بازنشستگان بیمه تامین اجتماعی شرایط ویژه ای را پیاده سازی کردیم . اما در ادامه بسیاری از مسافرین درخواست تور قسطی برای افراد غیر بازنشسته را کرده اند. که به لطف خدا این شرایط برای سایر افراد هم اوکی شد. خرید از بهترین بازار های کربلا را با آرمین تجربه کنید.

راستی این مقاله را هم: شرایط اقساط تور کربلا از مشهد بخوانید !

تور کربلا زمینی برویم یا هوایی ؟

نمیشه به قطعیت گفت کدام یک بهتر است. اما با توجه به تجربه کاروان های گذشته آرمین تراول سفر هوایی کربلا همیشه راحت تر و آسان تر بوده است. اما در تور زمینی کربلا هم شور و حال خاصی برقرار است. تور های زمینی کربلا از قم با عبور اتوبوس از شهر قم شروع می شود و به سمت شهر های زنجان و همدان و کرمانشاه و در نهایت به مهران می رسد. تبریزی های عزیز اگر از تبریز میخواهید اعزام شوید، تور کربلا از تبریز بهترین انتخاب شماست.

بیشتر بخوانید : تور کربلا از اردبیل قسطی شد !

قیمت تور کربلا از قم

اگر شما خواهان تور های کربلا از قم هستید، باید با آقای غفاری مسئول کاروان های زیارتی تماس بگیرید. شماره تماس : 09129452681 در ادامه اگر شما خواهان ارتباط بیشتر هم هستید میتوانید از طریق راه زیر در ارتباط باشید. فاصله شهر های مرزی ایران با عراق چقدر است؟

شماره های دیگر :   09389464506    /    09925301134    /    09925301136    /    09925301137    /    56434900          /    56434901          /    56434902

آدرس : تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک 11، آژانس مسافرتی آرمین تراول 

ایمیل : armintravel1618@gmail.com

تفاوت تور کربلا سازمان حج و زیارت و وزارت گردشگری چیست؟

اجرای تور کربلا از قم مخصوص وزارت گردشگری صد در صدی هست. یعنی به طور قطع اجرا خواهد شد. ولی تور های سازمان حج و زیارت پس از قرعه کشی اسامی نام افراد برنده شده به سفر کربلا برده خواهند شد. بطور مثال : شما اگر در یک خانواده 4 نفری باشید، ممکن است اسامی یک نفر شما در بیاید و حتی ممکن هست اسم یکی از شما در نیاید. اون وقت مجبور هستید، بی دوستان و یا عزیزان خود به سفر بروید. تور کربلا از گیلان مخصوص گیلانی های عزیز است.

تصاویر هتل های شهر کربلا را ببینید !

بیمه مسافرتی تور های کربلا 

یکی از بخش هایی که حائز اهمیت هست، همین مسئله بیمه تور های مسافرتی هست. به طوری که بعضی از افراد تور های مسافرتی خود را بدون بیمه مسافرتی اجرا میکنندو که در صورت بروز حادثه دست مسافرین به هیچ جایی بند نخواهد بود. حتی برخی از بانیان سفر های زیارتی تور های کربلا را با بیمه ناقص راهی زیارت می کنند. تور کربلا از اهواز بهترین تور موجود است. یعنی به جای اینکه تمامی روز های سفر را در بر بگیرد تنها بخشی از سفر را در بر می گیرد. بیمه مسافرتی در تور کربلا از قزوین پابرجاست.

بخوانید : تور کربلا از شهریار مناسب من هست؟

مدیر کاروان و مداح کشوری در کربلا و نجف

بهتر است این را بدانیم که هیچ چیزی بدون مدیریت پا برجا نخواهد ماند. تمامی تور ها و کاروان های زیارتی آرمین تراول رباط کریم دارای مدیر هستند.  وجود مداح کاروان در سفر های کربلا و نجف بسیار احساس می شود به طوری که وقتی شب جمعه در کربلا مشغول دعا می شوید، نوحه ای مداح بسیار به دل می شیند. در بسیاری از موارد زائرین عزیز از ما درخواست دو وجود مداح را می کنند. تور کربلا از تهران بخرید ‍!

تور های کربلا از شهر تبریز با نازلترین قیمت بازار !

هتل های تور کربلا از قم

قبلا هم گفتیم الان هم میگیم، آرمین تراول با هتل های درجه الف و درجه ب نزدیک حرم طرف قرار داد هست. شما میتوانید از تصاویر زیر کیفیت هتل ها را خودتان بسنجید. تمامی هتل ها دارای خدمات صبحانه، ناهار و شام هستند. در نزدیکی مکان های زیارتی مانند بین الحرمین و یا مسجد کوفه در نجف هستند. در مقاله هتل های تور کربلا و نجف به صورت کامل توضیح داده ایم.بیشتر وبسایت های موجود و یا کاروان های اینستاگرامی تنها درباره ی هتل های کربلا صحبت می کنند. چرا هتل های تور کربلا از لرستان اینقدر محبوب هست؟

تور کربلا از قم

این عکس توسط گروه زیارتی آرمین به ثبت رسیده است.

تور کربلا در ایام فاطمیه

در زمان ایام فاطمیه هم میتوانید از تور های کربلا استفاده کنید. بهتر است زودتر نسبت به خرید تور کربلا در ایام فاطمیه اقدام کنید؛ زیرا این تور ها زودتر از بقیه تور ها تکمیل می شود. آرمین تراول مفتخر است در ایام هم تور های کربلا اجرا کند. تور کربلا در ماه رجب به فروش رسید.

هتل بارون کربلا

یکی از اقامتگاه های لوکس و لاکچری کشور عراق همین هتل بارون کربلا می باشد. این هتل در بسیاری از تور های لاکچری استفاده می شود. آرمین تراول سعی بر انتخاب هتل های عالی را دارد. هتل بارون کربلا در سطح یک هتل vip می باشد. تور کربلا از کرج ، مناسب ترین تور کربلا آرمین می باشد.

همچنین پیشنهاد می شود : خرید ارزانترین تور کربلا از اصفهان را بخرید.

هتل قصر الضیافه نجف

یکی از بهترین هتل های نجف، هتل قصر الضیافه می باشد. این هتل نسبتا از بقیه هتل های نجف گران تر هست. خوب است بدانید این هتل درجه الف در 5 دقیقه ای حرم امیر المومنین واقع شده است. قصر الضیافه یکی از انتخاب های ما بوده و هست. تور هوایی کربلا از مشهد برای شما مشهد های عزیز است.

هزینه های جاری در شهر کربلا

خوب است بدانید تمامی هزینه های در کربلا بر عهده کاروان یا تور می باشد. یعنی تمامی وعده های غذایی که در کربلا و یا نجف سرو می شود، بر روی کاروان حساب شده است. اما اگر شما قمی های عزیز دوست داشته باشید جنس و یا کالایی را از عراق بخرید، هزینه اش را باید خودتان بپردازید. پیشنهاد ما این است که تا حد الامکان از عراق خرید نکنید. زیرا عراقی ها در برخی از ایام سال به ایران آمده و اجناس را از ایران با قیمت های پایین تر خریده و به عراق برده و همین اجناس را به زائرین گران تر می فروشند. تور کربلا از مازندران تخفیف خوبی دارد.

مناسب ترین تور کربلا : تور کربلا از شیراز چند هست؟

 

تعداد شب های اقامت در کربلا و نجف

تعداد شب های اقامت به نوع کاروان بستگی دارد. در برخی کاروان ها 2 شب در نجف اقامت داریم و 5 شب در کربلا اما در برخی کاروان های دیگر 3 شب نجف و 3 شب کربلا خواهیم بود. ولی تمامی برنامه های کاروان و یا تور برای شما قبل از سفر روشن می شود. در خصوص اقامت در کاظمین و سامرا هم باید بگوییم که به دلیل برقرار نبودن همیشگی امنیت در سامرا امکان اسکان در این شهر وجود ندارد.

مداحی در تور کربلا از قم

زیارت دوره ای در سامرا و کاظمین

همانطور که گفتیم زیارت سامرا و کاظمین به صورت دوره ای هست. یعنی مدیر کاروان، کاروان را در اول صبح به سوی سامرا و کاظمین راهی می کند و بعد از ظهر به سوی کربلا یا نجف باز می گردند. اگر هم اقامتی باشد، در حسینیه های سامرا اتراق خواهند کرد.

توصیه های آرمین تراول به زائرین عزیز قمی

1 – با توجه به شرایط عراق نسبت به پوشش خود اقدام کنید. در فصل های سرد سال، از لباس های گرم و در فصل های گرم سال مانند تابستان که در ایران هم خیلی هوا گرم می شود، لباس خنک ببرید.

2 – افرادی که دارو های خاصی مصرف می کنند. مانند قرص فشار خون، قلب، چربی و… که مصرف آن ها ضروریست به مقدار لازم همراه خود داشته باشند.

3 – فلاسک چای را همراه خود داشته باشید، در هتل به شما فلاسک به صورت امانی داده می شود.

4 – به همراه داشتن مسواک، حوله، لوازم بهداشتی و.. الزامی هست.

بخوانید : معروف ترین مکان های زیارتی نجف الاشرف

تور زیارتی کربلا از نقاط مختلف قم

فرقی نمی کند در چه ماهی قرار است به کربلا اعزام شوید. ما در اکثر روز های ماه کاروان داریم. اگر شما ساکن قنوات، جعفریه، کهک، دستجرد، سلفچگان هستید هم میتوانید به کاروان زیارتی کربلا قم بپیوندید. آرمین تراول مجری مستقیم تور های زیارتی کربلا می باشد.

شما هم ببینید : قیمت کاروان کربلا از تبریز چند هست ؟

جمع بندی

در این برگه سعی کردیم، ریز جزئیات تور کربلا از قم را برای شما توضیح دهیم. امیدواریم از این برگه نهایت لذت را برده باشید. بهتر است از گروه های زیارتی و یا دفاتر زیارتی اقدام به ثبت نام کنید، زیرا در صورت نداشتن مجوز رسمی اقدامی نمیتوانید کنید. تور کربلا از مشهد هم ببینید حتما.

تور کربلا قسطی از قم 

امروزه با گران شدن تور های کربلا بسیاری از مسافرین رو به خرید تور های کربلا قسطی آورده اند. از همین جهت اعضای گروه زیارتی آرمین تراول برای رفاه بیشتر شما شرایط پرداخت اقساط رو فعال کرده اند. در این شرایط اقساط شما می بایست 40 درصد مبلغ تور کربلا خود را به عنوان پیش پرداخت بپردازید و مابقی هزینه را به صورت اقساط یک الی چهارده ماهه پرداخت خواهید کرد. شرایط بازپرداخت بستگی به شما دارد و شما میتوانید بازپرداخت را خودتان انتخاب کنید.

تور کربلا رایگان از شهر زیبای قم

بسیاری از مسافرین ما به دنبال تور های ارزان قیمت یا رایگان هستند. در برخی تبلیغات افراد سودجو قیمت های بسیار پایین برای کاروان ها و تور های کربلا را شاهد هستیم، هرگز به این تور ها توجه نکنید زیرا قیمت های بسیار پایین میتواند شما را در عراق به دردسر بیاندازد. 

چه کار کنیم تا در خرید تور کربلا سرمان کلاه نرود؟

حتما برای خرید تور کربلا از مراکز زیارتی با مجوز رسمی مانند آرمین تراول اقدام کنید. بسیاری از مجریان تور های کربلا تنها شما را به دردسر خواهد انداخت. وقتی شما با تور با مجوز رسمی سفر کنید، بیمه مسافرتی را همیشه دردسترس دارید. در کنار بیمه مسافرتی، حضور مدیر هم میتواند برای شما بسیار نوید بخش باشد.

امنیت در کربلا چطور است؟

در شهر کربلا به لطف امام حسین(ع) امنیت در بیشتر مواقع برقرار است. اما در شهر های سامرا و کاظمین به دلیل اغتشاش و جنگ های داخلی کشور عراق، امنیت همیشه برقرار نبوده است. ناگفته نماند در تور های اخیر کربلای آرمین تراول زیارت سامرا و کاظمین هم برقرار بوده است.

واحد پول کشور عراق چیست؟

برای سفر به عراق حتما با خود دینار عراق داشته باشید. در بیشتر مغازه های عراق پول ایرانی(تومان) دریافت می شود اما بهتر است همراه خود دینار داشته باشید. البته برخی از مغازه ها در کنار فعالیت خود، کار صرافی هم انجام می دهند که شما میتوانید به راحتی از طریق این مغازه ها دلار و دینار دریافت کنید.