تور کربلا از کرج ارزان و با کیفیت + زیارت سامرا و کاظمین

تور کربلا از کرج

تور-کربلا-از-کرج

تور کربلا و نجف از کرج آرمین تراول در مسیر رفت با پرواز و در مسیر برگشت هم با پرواز و هم با اتوبوس قابل اجراست. در این میان انتخاب با شماست که چه نوع توری را میخواهید ؟ تور ارزان کربلا را میخواهید و یا تور راحت کربلا را ؟ در ادامه با هم صفر تا صد تور کربلا از شهر کرج را بررسی میکنیم. بسیار خرسندیم که در این میان این همه وبسایت آرمین تراول را انتخاب کرده اید. به طور معمول تور های کربلا به صورت 6 شب و 7 شب می باشد. که با توجه به اقامت اول در کربلا و نجف متغییر است. برای ثبت نام تور کربلا چه مدارکی لازم هست؟ از چه شهر های در تور کربلا دیدن می کنیم؟ تصاویر هتل ها و خدمات غذایی در کربلا را ببینیم.

خدمات تور کربلا به چه صورت هست؟

به طور کلی تور های دوسر هوایی کربلا از کرج، رفت به صورت هوایی و برگشت هم به صورت هوایی اجرا می شود. اما در تور های یکسر هوایی کربلا، رفت با هواپیما و برگشت با اتوبوس های مرسدس در عراق و اتوبوس های وی آی پی در ایران می باشد. آرمین تراول ارائه دهنده ارزانترین تور های کربلا می باشد. تور کربلا کرج همانند دیگر تور های زیارتی آرمین تراول برنامه های خاص خود را دارد. برنامه ریزی های دقیقی برای زیارت های دوره ای شما انجام شده هست. ما تمام تلاش خود را برای بهتر اجرا شدن تور کربلا خواهیم کرد.

بخوانید: تور کربلا از شهریار شامل چه خدماتی میشود؟

مدت زمان تور های کربلا چقدر هست؟

همانطور که بالاتر گفتیم تور های کربلا با توجه به محدودیت های موجود تنها به صورت کاروانی و گروهی امکان پذیر می باشد.همچنین اگر تمایل به مشاهده اطلاعات بیشتری از سفر کربلا را دارید، به تور کربلا سر بزنید. که بیشتر سفر ها از فرودگاه امام خمینی شروع می شوند.

 

زیارت حرم امام علی (ع) در تور کربلا آرمین تراول 

 

برنامه سفر تور کربلا از کرج

گروه زیارتی آرمین تراول همواره به فکر شماست، برنامه تور کربلا از کرج هم به این صورت می باشد : در اولین قدم، پرواز شما در فرودگاه نجف به زمین خواهد نشست. در برخی کاروانها اقامت اول در نجف خواهد بود. و در برخی کاروان ها اقامت اول در کربلا خواهد بود. زیارت سامرا و کاظمین در کاروان ها به صورت زیارت دوره ای می باشد. در تمامی کاروان ها بیمه مسافرتی کامل برای شما تهیه میشود. تور کربلا از اردبیل پیشنهاد ما به شما میباشد.

 

پیشنهاد میشود : خرید از بازار های  ارزان کربلا 

در تور کربلا از کرج آرمین تراول چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

شما در تور دو سر زمینی کربلا اتوبوس رفت و برگشت را دارید. علاوه بر این هتل های شما در شهر کربلا و نجف قبل از ورود شما تمیز و آماده میزبانی از شما شده اند. در تور های یک سرهوایی کربلا، بلیط پرواز رفت برای شما تهیه می شود اما در مسیر برگشت شما باید با اتوبوس به صورت زمینی برگردید.  خدمات هتل های تور کربلا مانند هم دیگر است. در تور های دوسر هوایی کربلا بلیط پرواز رفت و برگشت به شما داده میشود. بهترین هتل هارا برای شما تهیه دیده ایم. که شما جهت مشاهده عکس هتل های تور کربلا کلیک کنید. 

اخذ اطلاعات بیشتر درباره تور کربلا از کرج

دفتر آرمین تراول رباط کریم

چنانچه به اطلاعات بیشتری درباره تور کربلا نیاز دارید میتوانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید. همچنین شما میتوانید از صفحه ثبت نام تور کربلا نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید.

شماره های تماس آرمین تراول : 

021-56434900  /  021-56434901  /  021-56434902  /  021-56434888  /  09129452681  /  09389464506  

آدرس دفتر رسمی آژانس هواپیمایی آرمین تراول :

تهران، رباط کریم، بلوار مصلی، روبروی افق کوروش، پلاک 11

حتما از طریق صفحه تماس با ما با گروه زیارتی آرمین تراول در ارتباط باشید.

هزینه خردسالان در تور کربلا به چه صورت هست ؟ 

خردسالان بالای 5 سال تمام هزینه هتل به صورت کامل محاسبه می شود. هزینه بلیط های پرواز هم اگر، پرواز سیستمی باشد مبلغ کمتری بابت خردسال دریافت می گردد. چنانچه پرواز چارتری باشد، هزینه کودک کامل محاسبه می شود. طفلان و کودکان زیر 2 سال، هزینه هتل آن ها رایگان و هزینه پرواز تنها مبلغی به عنوان بیمه پروازی دریافت می گردد.

 

10 مکان زیارتی برتر در کربلا ی معلی را ببینید !

 

فاصله زمانی کربلا با کرج

به طور کلی فاصله زمانی کشور عراق با کشور ایران 1:30 ساعت می باشد، که شما اگر در جنوب عراق و یا شرق ایران هم باشید فاصله زمانی برابر هست. بهترین زمان برای عبور و مرور در خیابان های کشور عراق یا همان کربلا شب هست. زیرا هم هوا خنک هست و اینکه بسیار خیابان های خلوت می شود. اصفهانی های عزیز، تور کربلا از اصفهان مخصوص شماست.

لرهای عزیز بخوانید : آخرین اتفاقات تور کربلا از لرستان چه بود؟

 

مدارک لازم جهت ثبت نام تور کربلا از کرج

1- پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار 

2- کارت واکسن دیجیتال نسخه انگلیسی

3-برگه عوارض خروج از کشور

پاسپورت تور کربلا

تور کربلا اقساطی کرج

شرایط پرداخت قسطی یکی از بزرگترین و بهترین اقدامات ما در این زمینه بود. زیرا بسیاری از افرادی که تور کربلا و نجف را میخواستند توانایی پرداخت یکجایی هزینه تور را نداشتند و مجبور به لغو سفر خود می شدند. طبق سیاست گذاری انجام شده توسط گروه زیارتی آرمین تراول، پرداخت اقساطی در حال حاضر با 6 الی 12 فقره چک صیادی امکان پذیر می باشد. گفتیم که آرمین تراول مجری مستقیم تور های زیارتی کربلا از همه مبدا های ایران می باشد. شما میتوانید تور کربلا از مشهد آرمین تراول را ببینید.

 

فاصله بغداد تا کربلا چقدر است ؟

 

زیارت سامرا و کاظمین در تور کربلا از کرج

کاظمین یکی از شهر های شمالی مهم شهر بغداد می باشد. تابستان های گرم و زمستان هایی معتدل دارد. شهر کاظمین به دلیل وسعت شهری از یک شهر کوچک به یکی از نقاط مهم شهر بغداد تبدیل شده هست.بارگاه نورانی و ملکوتی حضرت موسی بن جعفر (ع) و امام جواد (ع) در این شهر زیبا قرار دارد. تور کربلا از تبریز از بهترین تور های آرمین بوده است.

تور کرج به کربلا

هر چقدر هم بخواهیم راه ها را کوتاه کنیم اما به دلیل نبود پرواز مستقیم از شهرستان کرج استان البرز نمیتوان تور دو سرهوایی کربلا به صورت مستقیم از کرج اجرا کرد. لذا کرجی های عزیز باید در روز مقرر در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) حاضر باشند. اما در تور های دو سر زمینی کربلا شما میتوانید از کرج به صورت مستقیم به عراق بروید. تهران – نجف، تهران- سلیمانیه- تهران-بغداد از پر زائرترین مسیر های تردد فرودگاهی هستند.

 

شمالی ها کلیک کنید : تور کربلا از گیلان برای شماست.

تور کربلا ارزان در کرج

تور کربلابا هزینه های بسیار متفاوتی اجرا می شوند. متاسفانه با توجه به وضیعت امروز جامعه، خیلی از هموطنان عزیز، توانایی پرداخت یکجایی هزینه تور کربلا را ندارند. از این رو شرکت خدمات مسافرتی، زیارتی، سیاحتی و جهانگردی آرمین تراول رباط کریم شرایط پرداخت تور کربلا قسطی خود را فعال کرده است. اگر به دنبال بهترین و ارزانترین تور های کربلا در کرج هستید میتوانید از خدمات شرکت مسافرتی آرمین تراول رباط کریم استفاده کنید. همچنین مدیریت منابع در سفر کربلا خیلی مهم هست، متاسفانه بعضی از شیادانی که خود را به عنوان گروه و یا شرکت با مجوز معرفی میکنند، هزینه های گزافی را از شما دریافت میکنند. هدف این دسته از کلاهبرداران تنها سود خود هست و به زائرین امام حسین (ع) هیچ توجه ای ندارند.

ارزانترین تور کربلا : تور ارزان کربلا از شیراز آرمین تراول !

 

در تور کربلا مخصوص کرجی ها به کجا می رویم؟

مسجد-حنانه-تور-کربلا-از-رباط کریم

در شهر نجف و کربلا به صورت کامل از تمامی مرقد ها و مکان های زیارتی دیدن میکنیم. به طور کلی از :

  • زیارت دوره نجف
  • زیارت مسجد کوفه
  • زیارت مسجد حنانه
  • زیارت مسجد سهله
  • زیارت آرامگاه کمیل بن زیاد
  • زیارت دوره کربلا
  • زیارت امام زاده سید محمد (ع)

دیدن خواهیم کرد. بعضی از مرقد های زیارتی را در لیست بالا به شما نشان دادیم. همچنین شما میتوانید به راحتی خودتان به صورت انفرادی و دور از برنامه های کاروان از مساجد و مرقد ها دیدن کنید. اما پیشنهاد ما به شما این هست که در تمامی برنامه های کاروان حضور داشته باشید، زیرا زیارت دست جمعی لذت دیگری دارد.

شرایط آب و هوایی کربلا به چه صورت هست؟

اگر بخواهیم در مجموع آب و هوای کربلا و حتی کشور عراق را مورد بررسی قرار بدهیم، عراق کشوری خشک و کویری می باشد. در بیشتر ایام سال گرم و آفتابی می باشد. در فصل های تابستان که در روز نمیتوان به بیرون رفت زیرا هوا بسیار گرم هست. پس اگر تمایل سفر به کربلا دارید، حتما قبل از مشرف شدن به کشور عراق نسبت به آب و هوای کربلا و نجف اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

قزوینی ها : تور ارزان کربلا از قزوین برای شماست!

غذای کاروان های کربلا از کرج

تمامی غذاهای پخته شده در تور کربلا ایرانی هستند اما برنج آن ها هندی است. در عراق برنج ایرانی پیدا نمی شود و برنج مصرفی خود عراقی ها هم برنج ایرانی و پاکستانی می باشد. با افتخار میتوانیم بگوییم که مدیر کاروان های آرمین تراول قبل از اعزام شما از کرج به سوی عراق تمامی برنامه ها را تدارک دیده اند. برای ترک زبانان ساکن شهر اردبیل، تور کربلا از اردبیل را برنامه ریزی کرده ایم.

نمایی از کشور عراق

نقشه هوایی عراق تور کربلا ارزان

همانطور که مشاهده می کنید، شهر های زیارتی کشور عراق عبارتند از : سامرا، کاظمین، کربلا، نجف و… می باشد. شهر کوفه هم یکی از شهر های مهم و تاریخی هست که مرکز خلافت امیر المومنین علی(ع) می باشد. جالب است بدانید امام علی(ع) را هم در این شهر به شهادت رسانده اند. اگر به شگفتی هایی درباره کربلا نیاز دارید، حتما به مقاله شگفتی های کربلا و نجف سر بزنید.

همچنین پیشنهاد می شود : تور کربلا از تبریز را گران نخرید !

نکات مهم قبل از اعزام به کربلا با آرمین تراول

قبل از اعزام به کربلا لازم برخی نکات را بدانید. به طور کلی هیچ وقت نباید سفر کربلا را با سفر مشهد مقایسه کنید. شرایط اجتماعی، سیاسی ایران با عراق زمین تا آسمان فرق میکند. بهتر هست همین اول بگوییم، در کشور عراق همیشه امنیت کامل برقرار نیست. سعی کنید حداکثر همکاری را با مدیران و مسئولان کاروان داشته باشید. در زیارت های دوره ای با کاروان همراهی کنید زیرا ممکن هست در کوچه پس کوچه های کشور عراق گم و اسیر شوید. مراقب لوازم شخصی، پول و یا اشیای قیمتی خود باشید. زیرا احتمال به سرقت رفتن وسایل وجود دارد و کاروان آرمین تراول هیچ مسولیتی را بر عهده نمی گیرد. از آب های شرب که به صورت بسته بندی ارائه می شوند استفاده کنید. حتما از غذاهایی که در هتل تور کربلا ارائه می شود، استفاده کنید. بنابراین هیچ وقت از غذاهای فله ای و یا باز استفاده نکنید. 

خدمات غذایی تور کربلا از کرج

از مهم ترین بحث های تور کربلا از کرج، همین خدمات غذایی تور های کربلا می باشد. غذای های تور های کربلا آرمین تراول، همگی ایرانی هستند.بیشتر غذاها، باب میل زائرین می باشد. لیست غذاها عبارتند از : جوجه کباب، کباب کوبیده، زرشک پلو با مرغ، خورشت بادمجان و … همچنین در کنار غذا میوه تازه سرو می شود. نوشابه و آب معدنی به مقدار لازم موجود هست. در وعده های شب، غذا ها عمدتا به صورت نونی خواهد بود. همچنین شما میتوانید تصاویر بیشتری از غذا های تور کربلا را ببینید.

جمع بندی 

در این مقاله سعی کردیم که با هم موارد قابل بررسی و گفتگو تور های اعزامی از کرج به سوی عراق را ببنییم و بررسی کنیم. امیدواریم از دیدن و خواندن این مقاله نهایت استفاده را کرده باشید و بتوانید در انتخاب بهترین تور زیارتی کربلا قدم بردارید. آرمین تراول همواره در کنار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.