کربلا هوایی

به کربلا هوایی خوش آمدید

تور کربلا بهترین تور زیارتی 

تور کربلا یکی از پربازدید ترین تور های زیارتی حال حاضر از کشور ایران است. هر ساله بسیاری از عاشقان و دلدادگان امام حسین(ع) و خاندان او به شهر های کربلا، نجف، سامرا و کاظمین رهسپار میشوند. در این صفحه سعی داریم تا با بهترین نوع گوش برای شما صفر تا صد تور های کربلا را توضیح دهیم. برخی از سوالات شما که پاسخ خواهیم داد : تور کربلا چطور اجرا می شود؟ قیمت تور کربلا چند است؟ چرا با تور کربلا سفر کنیم؟ فواید خرید تور کربلا از آرمین تراول چیست؟

تور های اجرا شده کربلا

تجربه های به دست آورده از هر کاروان در کاروان های آینده اجرا خواهد شد. این اساس کاری ما است. به طور مثال : در یکی از کاروان ها مسیر اصلی زمینی (کاروان زمینی) که مهران است مسدود بود و ما مجبور به استفاده از مسیر فرعی شدیم. این مورد باعث شد که مسیر ۵ ساعته به مسیر ۹ ساعته تبدیل شود ! و این باعث اذیت شدن مسافران عزیز شد که ماهم در این مسئله بی تقصیر هستیم. سعی ما این هست که مسافرین عزیز اصلا درگیر و معطل نشوند. مکان های زیارتی کربلا که باید حتما سر بزنیم؟

تور کربلا VIP (الف ویژه)

تور کربلا Vip مختص افرادی است که میخواهند به صورت لاکچری به کربلای معلی سفر کنند. در این کاروان های وی آی پی کربلا ما برای شما بهترین هتل ها و پرواز ها را آماده کرده ایم. میتوانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر به مقاله کاروان وی آی پی کربلا سر بزنید.

تور های کربلا درجه (الف) 

کیفیت تور درجه الف کربلا از نظر خدمات غذایی   کیفیت غذاها بسیار مطلوب است. صبحانه، ناهار، شام به همراه میوه های دستچین شده در کنار  وعده های ناهار و شام است. نوشیدنی های متنوع و مختلف را دارا می باشد. ما برای شما بهترین هتل های کربلا را تدارک دیده ایم. درجه هتل ها الف هست و نزدیک به حرم هستند. اگر بخواهیم کیفیت هتل های کربلا را با ایران بسنجیم هتل های درجه الف عراق قابل قیاس با هتل های ۳ و ۴ ستاره ایران است. جهت کاروان کربلا یک سرهوایی کلیک کنید.

تور های کربلا درجه (ب) 

کاروان های کربلا درجه ( ب ) از نظر گشت های درون شهری و برون شهری تفاوتی با کاروان درجه ( الف ) کربلا ندارند. صرفا در خدمات هتل و کیفیت غذاها تفاوت هایی وجود دارد. هتل ها تازه ساخت نیستند ولی نزدیک حرم هستند. تا حد توان سعی میکنیم تا قیمت ها را پایین نگه داریم تا زائرین عزیز بتوانند با ارزانترین قیمت به کربلا سفر کنند. پس کاروان کربلا درجه ب هم میتونه تور مناسبی باشد. 

تور زیارتی کربلا در ایام مختلف

کاروانهای زیارتی کربلا، در تمامی ایام سال موجود است. نکته قابل توجه این است که در ایام پیک مانند دهه اول محرم و اربعین شرایط کمی متفاوت و هزینه ها تغییر خواهد کرد. در ایام پیک سفر به کربلا کمی دچار چالش می شود، زیرا در این زمان ازدحام و شلوغی لذت زیارت را از بین می برد.

تور کربلا نوروز ۱۴۰۲

همچنین شما میتوانید برای سفر در ایام نوروز با تور کربلا نوروز ۱۴۰۲ سفر کنید. این تور ها مناسب افرادی ست که به دنبال حضور در بین الحرمین در سال تحویل هستند. تاریخ برگشت شما در این تور بعد از تعطیلات خواهد بود.

تور کربلا در ایام فاطمیه

در زمان ایام فاطمیه هم میتوانید از تور های کربلا استفاده کنید. بهتر است زودتر نسبت به خرید تور کربلا در ایام فاطمیه اقدام کنید؛ زیرا این تور ها زودتر از بقیه کاروان ها تکمیل می شود. آرمین تراول مفتخر است در ایام هم کاروان های کربلا اجرا کند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تور کربلا کلیک کنید. 

 

تجربیات برتر در کربلا هوایی